'Situatie Verschaeren houdt RSCA in wurggreep'

door
'Situatie Verschaeren houdt RSCA in wurggreep'

Sportief directeur Peter Verbeke en zijn team zullen hun handen meer dan vol hebben tijdens de komende transfermaanden bij RSC Anderlecht. Maar de Brusselaars kunnen momenteel nog niet voluit gaan in het ontrollen van hun plannen. Volgens La Dernière Heure zorgt de situatie van Yari Verschaeren immers voor een impasse.


Het paars-witte goudhaantje gaat eind deze maand zijn laatste contractjaar in bij de recordkampioen. Anderlecht zou die overeenkomst graag verlengen en deed naar verluidt ook al een concrete aanbieding, maar voorlopig kwam het nog niet tot een akkoord. Op een persmoment bij de nationale beloften liet Verschaeren dinsdag nog verstaan dat geen verandering is gekomen in de situatie. En dat is voorbij bijzonder vervelend voor de club.

De prioriteit van RSCA is om zijn verbintenis open te breken. Maar indien de spelmaker niet verlengt, wil Anderlecht hem verkopen. De club wil het namelijk niet riskeren dat hij een jaar later gratis de deur zal uitwandelen. In dat geval moet er echter ook een vervanger aangetrokken worden en moeten de transferplannen dus aangepast worden. Ook de budgetten die voorzien werden voor andere deals, moeten dan mogelijk herschikt worden.

De paars-witte zomermercato hangt dus voor een aanzienlijk deel af van de beslissing van Verschaeren. Bij LDH heeft men het zelfs over een soort 'gijzeling'. Desondanks lijkt een akkoord niet voor meteen. Sowieso zal de 19-jarige zich eerst focussen op de belofte-interland tegen Kazachstan, mogelijk volgt er zelfs pas duidelijkheid na zijn vakantie.

LEES OOK: 'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

Verschaeren is nog niet klaar voor de stap naar een grotere competitie ...

Meest recent

Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

6
6
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

91
91
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

29
29
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

180
180
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

143
143
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

150
150
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

125
125
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

421
421
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

288
288
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

222
222
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

48
48
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

85
85
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

122
122
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

54
54
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

249
249
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

167
167
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

94
94
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

145
145
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

76
76
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

257
257
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

238
238
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

202
202
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

217
217
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

281
281

Meer sportnieuws