'Situatie Verschaeren houdt RSCA in wurggreep'

door
'Situatie Verschaeren houdt RSCA in wurggreep'

Sportief directeur Peter Verbeke en zijn team zullen hun handen meer dan vol hebben tijdens de komende transfermaanden bij RSC Anderlecht. Maar de Brusselaars kunnen momenteel nog niet voluit gaan in het ontrollen van hun plannen. Volgens La Dernière Heure zorgt de situatie van Yari Verschaeren immers voor een impasse.


Het paars-witte goudhaantje gaat eind deze maand zijn laatste contractjaar in bij de recordkampioen. Anderlecht zou die overeenkomst graag verlengen en deed naar verluidt ook al een concrete aanbieding, maar voorlopig kwam het nog niet tot een akkoord. Op een persmoment bij de nationale beloften liet Verschaeren dinsdag nog verstaan dat geen verandering is gekomen in de situatie. En dat is voorbij bijzonder vervelend voor de club.

De prioriteit van RSCA is om zijn verbintenis open te breken. Maar indien de spelmaker niet verlengt, wil Anderlecht hem verkopen. De club wil het namelijk niet riskeren dat hij een jaar later gratis de deur zal uitwandelen. In dat geval moet er echter ook een vervanger aangetrokken worden en moeten de transferplannen dus aangepast worden. Ook de budgetten die voorzien werden voor andere deals, moeten dan mogelijk herschikt worden.

De paars-witte zomermercato hangt dus voor een aanzienlijk deel af van de beslissing van Verschaeren. Bij LDH heeft men het zelfs over een soort 'gijzeling'. Desondanks lijkt een akkoord niet voor meteen. Sowieso zal de 19-jarige zich eerst focussen op de belofte-interland tegen Kazachstan, mogelijk volgt er zelfs pas duidelijkheid na zijn vakantie.

LEES OOK: "Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

Verschaeren is nog niet klaar voor de stap naar een grotere competitie ...

Meest recent

Duivels-fans in de wolken: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

14
14
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

112
112
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

151
151
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

156
156
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

77
77
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

96
96
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

217
217
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

151
151
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

53
53
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

335
335
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

248
248
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

122
122
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

406
406
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

90
90
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

778
778
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

271
271
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

217
217
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

167
167
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

381
381
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

148
148
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

128
128
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

83
83
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

432
432
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

88
88
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

49
49

Meer sportnieuws