'Lucumi dreigt door oude bekende naast transfer te grijpen'

door
'Lucumi dreigt door oude bekende naast transfer te grijpen'

Genk bleek de voorbije jaren een zeer vruchtbare kweekvijver voor Atalanta, want de voorbije jaren ging de nummer drie uit de Serie A maar liefst vier spelers weghalen uit de Luminus Arena. Timothy Castagne, Ruslan Malinovskyi en Joakim Maehle bleken allemaal goede aanwinsten te zijn voor de Italiaanse topclub en dus willen ze nog eens in Genk komen vissen.

De vierde Genkie die de stap zou moeten zetten, is Jhon Lucumi. Dat schrijft L'Eco di Bergamo. De 22-jarige Colombiaanse verdediger groeide de voorbije drie seizoenen uit tot een sterkhouder in de defensie van de Limburgers, maar heeft nog maar een contract tot 2022. Daardoor zal Genk genoodzaakt zijn om deze zomer mee te werken aan een transfer, want anders loopt Lucumi binnen een jaar gratis de deur uit.

In Italië denken ze dat er een transfersom van zo'n 10 miljoen euro nodig zal zijn om Lucumi bij Genk los te weken. In 2018 betaalden zij zelf nog zo'n 2,5 miljoen euro om Lucumi weg te halen bij Deportivo Cali. Genk anticipeerde al op een mogelijk vertrek van Lucumi met de komst van Mark McKenzie in januari en Mujaid Sadick deze zomer.

UPDATE 29/05
Lucumi lijkt dan toch niet al te hard te moeten hopen op een transfer naar Atalanta. Volgens La Gazzetta dello Sport is de Colombiaan van Genk weldegelijk in beeld in Bergamo, maar staat hij niet bovenaan het lijstje van versterkingen voor de defensie. De prioriteit van Atalanta zou namelijk een andere oude bekende van de JPL zijn: Takehiro Tomiyasu.

De ex-verdediger van STVV presteerde de voorbije twee seizoenen uitstekend bij Bologna en daardoor zou Atalanta in de Japanner de ideale vervanger zien van de vertrekkende Caldara. Bologna zou wel een transfersom van zo'n 20 à 25 miljoen euro willen. Pas als hij onhaalbaar zou blijken, zou Atalanta zijn pijlen op Lucumi gaan richten.

LEES OOK: De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

is Tomiyasu een betere optie dan Lucumi?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

47
47
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

45
45
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

68
68
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

102
102
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

137
137
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

49
49
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

169
169
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

63
63
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

78
78
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

416
416
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

375
375
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

820
820
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

279
279
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

444
444
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

259
259
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1017
1017
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

338
338
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

393
393
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

273
273
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

583
583

Meer sportnieuws