'Genk verlangt enorme transfersom voor Onuachu'

door
'Genk verlangt enorme transfersom voor Onuachu'

Paul Onuachu werkte een indrukwekkend seizoen af bij KRC Genk, waarin hij zich met maar liefst 33 doelpunten tot topschutter van de Jupiler Pro League kroonde. De Nigeriaan kan die prestaties maandagavond nog bekronen met de trofee voor Profvoetballer van het Jaar en kan er straks ook nog een fraaie transfer aan overhouden.


De interesse voor de boomlange spits zal de komende weken wellicht serieus oplaaien en een eerste grote naam zou zich al snel in de Luminus Arena kunnen melden. Volgens Fichajes is Onuachu immers nadrukkelijk in beeld bij Sevilla. De nummer vier uit La Liga wil verschillende andere grote clubs aftroeven, want ook Liverpool en RB Leipzig zouden Onuachu volgen. Marca voegt daar nog interesse van Lazio en Olympique Lyon aan toe. Genk kan de verschillende geïnteresseerde partijen alvast tegen elkaar uitspelen om de transferprijs op te drijven.

UPDATE 26/05
Aan interesse in de kersverse 'Profvoetballer van het Jaar' dus geen gebrek, maar de gegadigden zullen wel met een smak geld over de brug moeten komen. Zo stelt SudPresse dat Genk minstens 25 miljoen euro verlangt voor zijn topschutter. Een pittig bedrag in corona-tijden, maar zeker niet ondenkbaar gezien zijn prestaties van dit seizoen. Indien Onuachu straks vertrekt, zal Racing sowieso een rechtstreekse vervanger aantrekken. Een deel van de transfersom kan alvast daarvoor gebruikt worden.

LEES OOK: Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

25 miljoen voor Onuachu is een correcte som ...

Meest recent

KRC Genk zet énorme stap voorwaarts: "Uniek in Europa”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

20
20
‘Rode Duivels daveren: Mannaerts shortlist met topnaam’

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

89
89
'Barça pijnlijk de mist: deze eis aan Lewandowski op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

14
14
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

39
39
Transferbom: Messi en Haaland weldra ploegmaats?

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

51
51
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

54
54
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

47
47
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

216
216
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

233
233
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

50
50
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

190
190
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

314
314
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

404
404
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

734
734
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

125
125
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

526
526
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

728
728
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

291
291
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

192
192
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

76
76
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

182
182
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

79
79
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

98
98
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

276
276
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

715
715

Meer sportnieuws