'Genk verlangt enorme transfersom voor Onuachu'

door
'Genk verlangt enorme transfersom voor Onuachu'

Paul Onuachu werkte een indrukwekkend seizoen af bij KRC Genk, waarin hij zich met maar liefst 33 doelpunten tot topschutter van de Jupiler Pro League kroonde. De Nigeriaan kan die prestaties maandagavond nog bekronen met de trofee voor Profvoetballer van het Jaar en kan er straks ook nog een fraaie transfer aan overhouden.


De interesse voor de boomlange spits zal de komende weken wellicht serieus oplaaien en een eerste grote naam zou zich al snel in de Luminus Arena kunnen melden. Volgens Fichajes is Onuachu immers nadrukkelijk in beeld bij Sevilla. De nummer vier uit La Liga wil verschillende andere grote clubs aftroeven, want ook Liverpool en RB Leipzig zouden Onuachu volgen. Marca voegt daar nog interesse van Lazio en Olympique Lyon aan toe. Genk kan de verschillende geïnteresseerde partijen alvast tegen elkaar uitspelen om de transferprijs op te drijven.

UPDATE 26/05
Aan interesse in de kersverse 'Profvoetballer van het Jaar' dus geen gebrek, maar de gegadigden zullen wel met een smak geld over de brug moeten komen. Zo stelt SudPresse dat Genk minstens 25 miljoen euro verlangt voor zijn topschutter. Een pittig bedrag in corona-tijden, maar zeker niet ondenkbaar gezien zijn prestaties van dit seizoen. Indien Onuachu straks vertrekt, zal Racing sowieso een rechtstreekse vervanger aantrekken. Een deel van de transfersom kan alvast daarvoor gebruikt worden.

LEES OOK: Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

25 miljoen voor Onuachu is een correcte som ...

Meest recent

Club Brugge in titelmodus: forse waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

11
11
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

9
9
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

163
163
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

81
81
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

88
88
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

38
38
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

84
84
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

296
296
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

358
358
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

226
226
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

242
242
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

273
273
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

518
518
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

106
106
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

163
163
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

223
223
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

125
125
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

66
66
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

93
93
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

173
173
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

55
55
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

28
28
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

82
82
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

85
85
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

237
237

Meer sportnieuws