Croonen geeft Genkse transferplannen prijs

651 stemmen
Croonen geeft Genkse transferplannen prijs

De titel pakken zat er uiteindelijk niet in, maar met bekerwinst en een tweede plaats kan KRC Genk toch terugblikken op een geslaagd seizoen. Door die successen zullen een aantal spelers wel grof wild zijn op de transfermarkt. In een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws lichtte voorzitter Peter Croonen alvast een tipje van de transferplannen op.


Het zal voor Racing een heuse klus worden om zijn sterkhouders aan boord te houden, maar de Limburgers willen een leegloop absoluut vermijden. Twee belangrijke krachten komen echter wel in aanmerking voor een vertrek. Zo laat Croonen bij HLN verstaan dat de club bereid is om 'mee te denken' met Paul Onuachu en Jhon Lucumi. De Colombiaanse verdediger werd in het verleden al gelinkt aan onder meer Sevilla FC en ook voor de topschutter zal ongetwijfeld de nodige interesse heersen. Maar Genk wil uiteraard wel boter bij de vis wanneer een geïnteresseerde club zich meldt.

Niet alleen het genoemde duo speelde zich de voorbije maanden in de kijker. Ook flankaanvallers Junya Ito en Theo Bongonda zullen ongetwijfeld op verschillende verlanglijstjes staan. Net zoals revelatie Kristian Thorstvedt. Maar over hun is Croonen duidelijk: Genk is niet van plan om het trio komende zomer te laten gaan, zij maken wel degelijk deel uit van de plannen voor komend seizoen. Enkel een indrukwekkende aanbieding zou het bestuur nog op andere gedachten kunnen brengen.

LEES OOK: ‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

🚀

Indien Onuachu vertrekt moet Genk een nieuwe eerste spits halen ...

Meest recent

Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

16
16
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

42
42
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

127
127
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

48
48
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

253
253
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

217
217
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

155
155
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

46
46
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

24
24
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

32
32
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

509
509
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

189
189
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

78
78
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

143
143
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

40
40
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

707
707
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

123
123
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

133
133
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

99
99
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

516
516
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

420
420
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

446
446
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

265
265
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

381
381

Meer sportnieuws