Croonen geeft Genkse transferplannen prijs

door
Croonen geeft Genkse transferplannen prijs

De titel pakken zat er uiteindelijk niet in, maar met bekerwinst en een tweede plaats kan KRC Genk toch terugblikken op een geslaagd seizoen. Door die successen zullen een aantal spelers wel grof wild zijn op de transfermarkt. In een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws lichtte voorzitter Peter Croonen alvast een tipje van de transferplannen op.


Het zal voor Racing een heuse klus worden om zijn sterkhouders aan boord te houden, maar de Limburgers willen een leegloop absoluut vermijden. Twee belangrijke krachten komen echter wel in aanmerking voor een vertrek. Zo laat Croonen bij HLN verstaan dat de club bereid is om 'mee te denken' met Paul Onuachu en Jhon Lucumi. De Colombiaanse verdediger werd in het verleden al gelinkt aan onder meer Sevilla FC en ook voor de topschutter zal ongetwijfeld de nodige interesse heersen. Maar Genk wil uiteraard wel boter bij de vis wanneer een geïnteresseerde club zich meldt.

Niet alleen het genoemde duo speelde zich de voorbije maanden in de kijker. Ook flankaanvallers Junya Ito en Theo Bongonda zullen ongetwijfeld op verschillende verlanglijstjes staan. Net zoals revelatie Kristian Thorstvedt. Maar over hun is Croonen duidelijk: Genk is niet van plan om het trio komende zomer te laten gaan, zij maken wel degelijk deel uit van de plannen voor komend seizoen. Enkel een indrukwekkende aanbieding zou het bestuur nog op andere gedachten kunnen brengen.

LEES OOK: 'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Indien Onuachu vertrekt moet Genk een nieuwe eerste spits halen ...

Meest recent

'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

22
22
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

157
157
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

138
138
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

75
75
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

146
146
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

225
225
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

265
265
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

144
144
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

62
62
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

44
44
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

219
219
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

45
45
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

71
71
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

171
171
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

70
70
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

99
99
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

143
143
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

498
498
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

76
76
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

122
122
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

51
51
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

277
277
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

127
127
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

482
482

Meer sportnieuws