Croonen geeft Genkse transferplannen prijs

door
Croonen geeft Genkse transferplannen prijs

De titel pakken zat er uiteindelijk niet in, maar met bekerwinst en een tweede plaats kan KRC Genk toch terugblikken op een geslaagd seizoen. Door die successen zullen een aantal spelers wel grof wild zijn op de transfermarkt. In een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws lichtte voorzitter Peter Croonen alvast een tipje van de transferplannen op.


Het zal voor Racing een heuse klus worden om zijn sterkhouders aan boord te houden, maar de Limburgers willen een leegloop absoluut vermijden. Twee belangrijke krachten komen echter wel in aanmerking voor een vertrek. Zo laat Croonen bij HLN verstaan dat de club bereid is om 'mee te denken' met Paul Onuachu en Jhon Lucumi. De Colombiaanse verdediger werd in het verleden al gelinkt aan onder meer Sevilla FC en ook voor de topschutter zal ongetwijfeld de nodige interesse heersen. Maar Genk wil uiteraard wel boter bij de vis wanneer een geïnteresseerde club zich meldt.

Niet alleen het genoemde duo speelde zich de voorbije maanden in de kijker. Ook flankaanvallers Junya Ito en Theo Bongonda zullen ongetwijfeld op verschillende verlanglijstjes staan. Net zoals revelatie Kristian Thorstvedt. Maar over hun is Croonen duidelijk: Genk is niet van plan om het trio komende zomer te laten gaan, zij maken wel degelijk deel uit van de plannen voor komend seizoen. Enkel een indrukwekkende aanbieding zou het bestuur nog op andere gedachten kunnen brengen.

LEES OOK: 'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Indien Onuachu vertrekt moet Genk een nieuwe eerste spits halen ...

Meest recent

Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

8
8
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

42
42
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

11
11
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

39
39
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

90
90
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

96
96
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

44
44
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

52
52
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

40
40
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

83
83
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

105
105
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

289
289
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

49
49
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

308
308
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1027
1027
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

67
67
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

145
145
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

226
226
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

628
628
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

631
631
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

418
418
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

567
567
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

171
171
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

561
561
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

667
667

Meer sportnieuws