Croonen geeft Genkse transferplannen prijs

651 stemmen
Croonen geeft Genkse transferplannen prijs

De titel pakken zat er uiteindelijk niet in, maar met bekerwinst en een tweede plaats kan KRC Genk toch terugblikken op een geslaagd seizoen. Door die successen zullen een aantal spelers wel grof wild zijn op de transfermarkt. In een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws lichtte voorzitter Peter Croonen alvast een tipje van de transferplannen op.


Het zal voor Racing een heuse klus worden om zijn sterkhouders aan boord te houden, maar de Limburgers willen een leegloop absoluut vermijden. Twee belangrijke krachten komen echter wel in aanmerking voor een vertrek. Zo laat Croonen bij HLN verstaan dat de club bereid is om 'mee te denken' met Paul Onuachu en Jhon Lucumi. De Colombiaanse verdediger werd in het verleden al gelinkt aan onder meer Sevilla FC en ook voor de topschutter zal ongetwijfeld de nodige interesse heersen. Maar Genk wil uiteraard wel boter bij de vis wanneer een geïnteresseerde club zich meldt.

Niet alleen het genoemde duo speelde zich de voorbije maanden in de kijker. Ook flankaanvallers Junya Ito en Theo Bongonda zullen ongetwijfeld op verschillende verlanglijstjes staan. Net zoals revelatie Kristian Thorstvedt. Maar over hun is Croonen duidelijk: Genk is niet van plan om het trio komende zomer te laten gaan, zij maken wel degelijk deel uit van de plannen voor komend seizoen. Enkel een indrukwekkende aanbieding zou het bestuur nog op andere gedachten kunnen brengen.

LEES OOK: 'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Indien Onuachu vertrekt moet Genk een nieuwe eerste spits halen ...

Meest recent

Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

5
5
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

74
74
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

50
50
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

89
89
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

154
154
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

30
30
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

119
119
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

319
319
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

183
183
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

82
82
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

258
258
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

90
90
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

322
322
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

111
111
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

71
71
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

46
46
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

523
523
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

108
108
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

87
87
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

243
243
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

105
105
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

88
88
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

148
148

Meer sportnieuws