Clement houdt de lippen stijf op elkaar over Vanaken en Lang

door
Clement houdt de lippen stijf op elkaar over Vanaken en Lang

Donderdag kan Club Brugge voor het tweede seizoen op rij de landstitel vieren, als het er tenminste in slaagt om een punt te pakken op het veld van Anderlecht. Vorig weekend pakte Blauw-Zwart alvast een deugddoende zege tegen Antwerp, maar desondanks lijkt er toch nog wat spanning te hangen. Zo was er de voorbije dagen weer veel discussie over het bankzittersstatuut van Hans Vanaken en zijn samenwerking met Noa Lang.


Wanneer Clement gevraagd werd of Vanaken straks wél zal starten, hield hij de lippen echter stijf op elkaar. "Je moet je collega's niet slimmer maken en ze zijn allemaal al heel slim", klonk het ontwijkend. "Het is ook nog altijd meer dan 24 uur voor de wedstrijd. Als er morgen iemand ziek binnenkomt, moet ik weer mijn plannen veranderen. Iedereen moet klaar zijn voor de wedstrijd."

Ook wanneer het samenspel met Noa Lang ter sprake kwam - de Nederlander zou Vanaken soms voor de voeten lopen -, wou Clement daar niet op in gaan. "Ik ga nu geen tactische analyses maken, dat wil ik na het seizoen wel eens doen. Vincent (Kompany, nvdr) kijkt ook naar deze persconferenties, dus het lijkt me op dit moment niet nuttig om over dat soort zaken discussies te houden."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

Moet Vanaken op Anderlecht starten?

Meest recent

Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

5
5
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

10
10
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

100
100
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

20
20
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

38
38
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

60
60
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

51
51
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

54
54
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

440
440
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

46
46
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

61
61
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

233
233
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

139
139
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

49
49
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

172
172
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

183
183
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

205
205
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1314
1314
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

91
91
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

278
278
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

343
343
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

244
244
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

369
369

Meer sportnieuws