Standard komt met nieuws over situatie Raskin

157 stemmen
Standard komt met nieuws over situatie Raskin

Standard heeft zondag serieuze averij opgelopen. Het ging met 3-1 onderuit op het veld van KV Mechelen en mag daardoor definitief een kruis maken over zijn Europese ambities. Bovendien verloor het ook nog eens twee van zijn sterkhouders. Nicolas Raskin was al voor de aftrap uitgevallen en al na 20 minuten moest ook Arnaud Bodart naar de kant.


De doelman bezeerde zich aan het hoofd en Het Nieuwsblad weet dat Bodart een hersenschudding opgelopen heeft en een nacht ter observatie in het ziekenhuis van Mechelen moet blijven. Daarna zal hij ook thuis nog een tweetal dagen rust moeten nemen. Maar vooral over Raskin maken ze zich in Luik zorgen, want Mbaye Leye verklaarde na de match dat hij vreest dat de jonge middenvelder zijn kruisband gescheurd heeft. Dat zou dus een afwezigheid van minstens zes maanden inhouden, waardoor Raskin pas midden volgend seizoen terug beschikbaar zou zijn. Maandag moet een scan uitsluitsel brengen.

UPDATE 17/05
Er werd dus gevreesd voor het ergste, maar uiteindelijk blijkt de schade bij Raskin goed mee te vallen. Standard laat maandagavond zelf weten dat er geen spierscheuren zijn vastgesteld bij de middenvelder. "Onderzoek bracht aan het licht dat hij een kneuzing aan het vetlichaam van Hoffa heeft opgelopen. Zijn onbeschikbaarheid wordt geschat op 3 à 4 weken", klinkt het op de clubwebstek. Zijn seizoen zit er evenwel op. Bondscoach Jacky Mathijssen liet maandagmiddag al verstaan dat Raskin anders zeker in de selectie had gezeten bij de nationale beloften.

LEES OOK: Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend
92

Raskin was dit seizoen de beste middenvelder bij Standard ...

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

67
67
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

23
23
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

126
126
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

231
231
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

272
272
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

176
176
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

226
226
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

129
129
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

130
130
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

277
277
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

258
258
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

109
109
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

40
40
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

86
86
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

569
569
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

201
201
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

448
448
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

527
527
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

184
184
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

99
99
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

152
152
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

92
92
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws