Standard komt met nieuws over situatie Raskin

door
Standard komt met nieuws over situatie Raskin

Standard heeft zondag serieuze averij opgelopen. Het ging met 3-1 onderuit op het veld van KV Mechelen en mag daardoor definitief een kruis maken over zijn Europese ambities. Bovendien verloor het ook nog eens twee van zijn sterkhouders. Nicolas Raskin was al voor de aftrap uitgevallen en al na 20 minuten moest ook Arnaud Bodart naar de kant.


De doelman bezeerde zich aan het hoofd en Het Nieuwsblad weet dat Bodart een hersenschudding opgelopen heeft en een nacht ter observatie in het ziekenhuis van Mechelen moet blijven. Daarna zal hij ook thuis nog een tweetal dagen rust moeten nemen. Maar vooral over Raskin maken ze zich in Luik zorgen, want Mbaye Leye verklaarde na de match dat hij vreest dat de jonge middenvelder zijn kruisband gescheurd heeft. Dat zou dus een afwezigheid van minstens zes maanden inhouden, waardoor Raskin pas midden volgend seizoen terug beschikbaar zou zijn. Maandag moet een scan uitsluitsel brengen.

UPDATE 17/05
Er werd dus gevreesd voor het ergste, maar uiteindelijk blijkt de schade bij Raskin goed mee te vallen. Standard laat maandagavond zelf weten dat er geen spierscheuren zijn vastgesteld bij de middenvelder. "Onderzoek bracht aan het licht dat hij een kneuzing aan het vetlichaam van Hoffa heeft opgelopen. Zijn onbeschikbaarheid wordt geschat op 3 à 4 weken", klinkt het op de clubwebstek. Zijn seizoen zit er evenwel op. Bondscoach Jacky Mathijssen liet maandagmiddag al verstaan dat Raskin anders zeker in de selectie had gezeten bij de nationale beloften.

LEES OOK: STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'
111

Raskin was dit seizoen de beste middenvelder bij Standard ...

Meest recent

Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

6
6
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

3
3
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

25
25
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

64
64
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

21
21
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

133
133
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

14
14
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

61
61
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

126
126
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

149
149
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

115
115
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

69
69
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

59
59
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

112
112
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

77
77
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

333
333
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

368
368
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

336
336
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

111
111
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

243
243
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

112
112
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

78
78
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

261
261

Meer sportnieuws