Standard komt met nieuws over situatie Raskin

door
Standard komt met nieuws over situatie Raskin

Standard heeft zondag serieuze averij opgelopen. Het ging met 3-1 onderuit op het veld van KV Mechelen en mag daardoor definitief een kruis maken over zijn Europese ambities. Bovendien verloor het ook nog eens twee van zijn sterkhouders. Nicolas Raskin was al voor de aftrap uitgevallen en al na 20 minuten moest ook Arnaud Bodart naar de kant.


De doelman bezeerde zich aan het hoofd en Het Nieuwsblad weet dat Bodart een hersenschudding opgelopen heeft en een nacht ter observatie in het ziekenhuis van Mechelen moet blijven. Daarna zal hij ook thuis nog een tweetal dagen rust moeten nemen. Maar vooral over Raskin maken ze zich in Luik zorgen, want Mbaye Leye verklaarde na de match dat hij vreest dat de jonge middenvelder zijn kruisband gescheurd heeft. Dat zou dus een afwezigheid van minstens zes maanden inhouden, waardoor Raskin pas midden volgend seizoen terug beschikbaar zou zijn. Maandag moet een scan uitsluitsel brengen.

UPDATE 17/05
Er werd dus gevreesd voor het ergste, maar uiteindelijk blijkt de schade bij Raskin goed mee te vallen. Standard laat maandagavond zelf weten dat er geen spierscheuren zijn vastgesteld bij de middenvelder. "Onderzoek bracht aan het licht dat hij een kneuzing aan het vetlichaam van Hoffa heeft opgelopen. Zijn onbeschikbaarheid wordt geschat op 3 à 4 weken", klinkt het op de clubwebstek. Zijn seizoen zit er evenwel op. Bondscoach Jacky Mathijssen liet maandagmiddag al verstaan dat Raskin anders zeker in de selectie had gezeten bij de nationale beloften.

LEES OOK: Raskin voert druk op: "Anders geen plaats op het WK"

Raskin was dit seizoen de beste middenvelder bij Standard ...

Meest recent

WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

24
24
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

133
133
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

20
20
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

40
40
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

61
61
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

49
49
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

123
123
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

170
170
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

125
125
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

476
476
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

140
140
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

174
174
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

507
507
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

46
46
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

206
206
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

121
121
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

155
155
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

74
74
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

350
350
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

309
309
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

79
79
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

230
230
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

454
454
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

584
584
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

1218
1218

Meer sportnieuws