Standard komt met nieuws over situatie Raskin

door
Standard komt met nieuws over situatie Raskin

Standard heeft zondag serieuze averij opgelopen. Het ging met 3-1 onderuit op het veld van KV Mechelen en mag daardoor definitief een kruis maken over zijn Europese ambities. Bovendien verloor het ook nog eens twee van zijn sterkhouders. Nicolas Raskin was al voor de aftrap uitgevallen en al na 20 minuten moest ook Arnaud Bodart naar de kant.


De doelman bezeerde zich aan het hoofd en Het Nieuwsblad weet dat Bodart een hersenschudding opgelopen heeft en een nacht ter observatie in het ziekenhuis van Mechelen moet blijven. Daarna zal hij ook thuis nog een tweetal dagen rust moeten nemen. Maar vooral over Raskin maken ze zich in Luik zorgen, want Mbaye Leye verklaarde na de match dat hij vreest dat de jonge middenvelder zijn kruisband gescheurd heeft. Dat zou dus een afwezigheid van minstens zes maanden inhouden, waardoor Raskin pas midden volgend seizoen terug beschikbaar zou zijn. Maandag moet een scan uitsluitsel brengen.

UPDATE 17/05
Er werd dus gevreesd voor het ergste, maar uiteindelijk blijkt de schade bij Raskin goed mee te vallen. Standard laat maandagavond zelf weten dat er geen spierscheuren zijn vastgesteld bij de middenvelder. "Onderzoek bracht aan het licht dat hij een kneuzing aan het vetlichaam van Hoffa heeft opgelopen. Zijn onbeschikbaarheid wordt geschat op 3 à 4 weken", klinkt het op de clubwebstek. Zijn seizoen zit er evenwel op. Bondscoach Jacky Mathijssen liet maandagmiddag al verstaan dat Raskin anders zeker in de selectie had gezeten bij de nationale beloften.

LEES OOK: Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

Raskin was dit seizoen de beste middenvelder bij Standard ...

Meest recent

Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

48
48
Plotse twijfels rond Coosemans: "Als Anderlecht op niveau was ..."

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

66
66
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

92
92
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

333
333
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

271
271
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

386
386
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

381
381
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

503
503
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

125
125
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

464
464
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1006
1006
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

704
704
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

228
228
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

425
425
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

292
292
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

577
577
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

925
925
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

321
321
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

804
804
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

628
628
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

346
346
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

37
37
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

97
97
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

446
446
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

113
113

Meer sportnieuws