Bondscoach Roberto Martinez liet verstaan dat er geen nieuwe namen meer zullen bijkomen bij de 31 namen die maandag geselecteerd worden. Toch is er één verrassing mogelijk. Al is het geen echt 'nieuwe naam'.
"Er zijn geruchten dat er ook is gepraat met Marouane Fellaini, wat bijzonder straf zou zijn. Hij is er al drie jaar niet meer bij geweest…”, aldus Gilles De Bilde bij Eleven Sports. Dat zou inderdaad straf zijn, maar ook weer niet. Fellaini liet vorig jaar al weten dat hij wel openstaat voor een EK met de Rode Duivels, al was dat in 2020. Het EK ging toen niet door vanwege corona.
Nadien was het windstil rondom Fellaini en de Rode Duivels. De speler doet het voorlopig zeer goed in China en heeft een uniek profiel. Hij is ook niet echt een ‘nieuwe speler’, aangezien hij tot drie jaar geleden er altijd bij was. Gaat Martinez alsnog met een grote verrassing komen?
LEES OOK:
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden