'Banneling Lestienne heeft licht gezien bij Standard'

door
'Banneling Lestienne heeft licht gezien bij Standard'

Standard heeft zaterdag zijn hoop op een Europees ticket levend gehouden door te winnen van AA Gent, waarmee de gok van Mbaye Leye goed uitpakte. De coach had immers zijn ploeg grondig omgegooid en jonkies Delferrière en Calut in de ploeg gedropt, terwijl verschillende ervaren krachten niet eens in de selectie zaten.


Mehdi Carcela bijvoorbeeld, die naast de groep was gezet wegens te laat komen op training. En ook van Maxime Lestienne was geen spoor te bekennen. Achteraf verklaarde Leye dat het bij hem om een sportieve keuze ging. Bij La Dernière Heure weet men echter dat de sportieve staf niet te spreken was over zijn inzet tijdens de laatste wedstrijden en dat hij daardoor dus gepasseerd werd. Lestienne gaat komende zomer in ieder geval zijn laatste contractjaar in bij de Rouches. De kans is dan ook reëel dat hij tijdens de mercato op zoek mag naar een nieuwe club.

UPDATE 15/05
Het bannen van Lestienne uit de wedstrijdkern heeft blijkbaar zijn vruchten afgeworpen. Zo liet Leye op zijn persbabbel verstaan dat de flankaanvaller positief reageert en hard werkt om zijn plaats terug te veroveren. Volgens LDH zou hij dan ook nog een bepaalde rol kunnen gaan spelen in de drie resterende wedstrijden van de Europe Play-Offs. Zaterdagnamiddag maakte Leye alvast zijn selectie bekend voor de wedstrijd op het veld van KV Mechelen, afwachten of Lestienne er dan weer bij is.

LEES OOK: Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Indien iedereen fit, staat Lestienne dan in uw basisploeg bij Standard?

Meest recent

‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

11
11
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

13
13
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

48
48
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

52
52
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

84
84
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

199
199
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

105
105
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

263
263
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

128
128
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

85
85
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

59
59
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

491
491
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

189
189
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

72
72
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

116
116
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

119
119
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

142
142
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

180
180
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

92
92
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

100
100
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

75
75
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

180
180
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

173
173
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

210
210
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

368
368

Meer sportnieuws