'Club Brugge moet vertrek vier sterkhouders vrezen'

door
'Club Brugge moet vertrek vier sterkhouders vrezen'

Club Brugge kon tijdens de Champions' Play-Off nog niet overtuigen, maar de titel lijkt uiteindelijk niet meer in gevaar te komen voor Blauw-Zwart. En dus mogen de Bruggelingen over het algemeen terugblikken op een geslaagd seizoen. Al worden tijdens de zomermercato wel enkele wijzigingen binnen de selectie verwacht.


Sowieso zal Club extra kwaliteit moeten aantrekken in de breedte. Daarnaast moet het mogelijk ook enkele sterkhouders vervangen. Vorige zomer slaagde Blauw-Zwart er nog in om zijn belangrijkste spelers aan boord te houden. De kans dat dit voor een twee jaar op rij zal lukken, is echter klein. Analist Franky Van der Elst vreest alvast voor het vertrek van vier sterkhouders. In een uitgebreid interview met La Dernière Heure schuift het Brugse boegbeeld de namen van Noa Lang en Odilon Kossounou alvast naar voren als grootste kanshebbers op een toptransfer.

Ook in Charles De Ketelaere zal er volgens hem interesse heersen. Van der Elst ziet het Brugse jeugdproduct liefst nog een jaartje blijven, maar sluit niet uit dat er een moeilijk te weigeren bod zal volgen op de drie genoemde spelers. Van de meer ervaren krachten is Clinton Mata dan weer een kandidaat om te vertrekken volgens de voormalige Rode Duivel. Al wijst hij er op dat de verdediger alweer 28 jaar is en dat het voor geïnteresseerde ploegen dus moeilijk zal worden om later munt te slaan uit zijn transfer.

LEES OOK: ‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

23
23
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

46
46
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

59
59
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

42
42
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

181
181
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

199
199
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

15
15
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

537
537
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

52
52
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

137
137
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

100
100
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

270
270
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

408
408
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

180
180
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

119
119
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

160
160
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

111
111
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

298
298
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

60
60
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

815
815
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

498
498
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

261
261
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

426
426

Meer sportnieuws