Corriere dello Sport: Lokonga op verlanglijst Bayern

door
Corriere dello Sport: Lokonga op verlanglijst Bayern

RSC Anderlecht slaagde er woensdagavond niet in om de volle buit te pakken op het veld van KRC Genk (1-1), maar speelde wel weer een goede wedstrijd. Een aantal sterkhouders laat de laatste weken dan ook een sterke indruk achter. Ook aanvoerder Albert Sambi Lokonga staat op een hoog niveau te voetballen.


De middenvelder is mogelijk wel bezig aan zijn afscheidstournee bij Paars-Wit. Lokonga sluit een verlengd verblijf zelf niet uit, maar als er in de zomer een goed bod op tafel komt zal Anderlecht zeker luisteren. En gezien zijn degelijke seizoen begint er stilaan de nodige interesse te heersen in de neo-Rode Duivel. Zo meldt het Italiaanse Corriere dello Sport dat AC Milan hem van dichtbij blijft volgen. De Rossoneri schoten voorlopig nog niet in actie, maar zouden zijn dossier grondig aan het bestuderen zijn. Allicht wacht Milan tot het duidelijkheid heeft over zijn Europees ticket voor volgend seizoen alvorens een aanbieding wordt neergelegd.

Maar ondertussen zijn er wel kapers op kust. Volgens CdS zou zelfs het grote Bayern München belangstelling tonen. Der Rekordmeister is echter verre van concreet, Sevilla FC zou dat dan weer wel zijn. Sportief directeur Monchi is naar verluidt erg gecharmeerd en zou de middenvelder graag naar Andalusië halen. Dan zal de huidige nummer vier uit La Liga wel met de nodige miljoenen over de brug moeten komen. Eerder deze week geraakte immers al bekend dat Anderlecht mikt op minstens 15 miljoen euro voor zijn jeugdproduct.

LEES OOK: Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Denkt u dat Lokonga het kan schoppen tot de absolute top van Europa?

Meest recent

'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

0
0
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

38
38
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

156
156
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

112
112
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

24
24
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

234
234
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

411
411
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

167
167
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

202
202
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

88
88
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

138
138
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

332
332
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

602
602
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

235
235
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

97
97
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

220
220
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

130
130
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

104
104
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

154
154
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

300
300
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

259
259
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

77
77
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

182
182
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

61
61

Meer sportnieuws