Corriere dello Sport: Lokonga op verlanglijst Bayern

door
Corriere dello Sport: Lokonga op verlanglijst Bayern

RSC Anderlecht slaagde er woensdagavond niet in om de volle buit te pakken op het veld van KRC Genk (1-1), maar speelde wel weer een goede wedstrijd. Een aantal sterkhouders laat de laatste weken dan ook een sterke indruk achter. Ook aanvoerder Albert Sambi Lokonga staat op een hoog niveau te voetballen.


De middenvelder is mogelijk wel bezig aan zijn afscheidstournee bij Paars-Wit. Lokonga sluit een verlengd verblijf zelf niet uit, maar als er in de zomer een goed bod op tafel komt zal Anderlecht zeker luisteren. En gezien zijn degelijke seizoen begint er stilaan de nodige interesse te heersen in de neo-Rode Duivel. Zo meldt het Italiaanse Corriere dello Sport dat AC Milan hem van dichtbij blijft volgen. De Rossoneri schoten voorlopig nog niet in actie, maar zouden zijn dossier grondig aan het bestuderen zijn. Allicht wacht Milan tot het duidelijkheid heeft over zijn Europees ticket voor volgend seizoen alvorens een aanbieding wordt neergelegd.

Maar ondertussen zijn er wel kapers op kust. Volgens CdS zou zelfs het grote Bayern München belangstelling tonen. Der Rekordmeister is echter verre van concreet, Sevilla FC zou dat dan weer wel zijn. Sportief directeur Monchi is naar verluidt erg gecharmeerd en zou de middenvelder graag naar Andalusië halen. Dan zal de huidige nummer vier uit La Liga wel met de nodige miljoenen over de brug moeten komen. Eerder deze week geraakte immers al bekend dat Anderlecht mikt op minstens 15 miljoen euro voor zijn jeugdproduct.

LEES OOK: Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Denkt u dat Lokonga het kan schoppen tot de absolute top van Europa?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

12
12
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

30
30
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

71
71
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

53
53
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

54
54
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

190
190
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

52
52
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

157
157
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

319
319
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

382
382
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

520
520
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

110
110
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

392
392
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

261
261
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

307
307
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

270
270
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

54
54
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

78
78
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

206
206
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

151
151
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

58
58
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

149
149
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

201
201
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

134
134
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

198
198

Meer sportnieuws