Corriere dello Sport: Lokonga op verlanglijst Bayern

door
Corriere dello Sport: Lokonga op verlanglijst Bayern

RSC Anderlecht slaagde er woensdagavond niet in om de volle buit te pakken op het veld van KRC Genk (1-1), maar speelde wel weer een goede wedstrijd. Een aantal sterkhouders laat de laatste weken dan ook een sterke indruk achter. Ook aanvoerder Albert Sambi Lokonga staat op een hoog niveau te voetballen.


De middenvelder is mogelijk wel bezig aan zijn afscheidstournee bij Paars-Wit. Lokonga sluit een verlengd verblijf zelf niet uit, maar als er in de zomer een goed bod op tafel komt zal Anderlecht zeker luisteren. En gezien zijn degelijke seizoen begint er stilaan de nodige interesse te heersen in de neo-Rode Duivel. Zo meldt het Italiaanse Corriere dello Sport dat AC Milan hem van dichtbij blijft volgen. De Rossoneri schoten voorlopig nog niet in actie, maar zouden zijn dossier grondig aan het bestuderen zijn. Allicht wacht Milan tot het duidelijkheid heeft over zijn Europees ticket voor volgend seizoen alvorens een aanbieding wordt neergelegd.

Maar ondertussen zijn er wel kapers op kust. Volgens CdS zou zelfs het grote Bayern München belangstelling tonen. Der Rekordmeister is echter verre van concreet, Sevilla FC zou dat dan weer wel zijn. Sportief directeur Monchi is naar verluidt erg gecharmeerd en zou de middenvelder graag naar Andalusië halen. Dan zal de huidige nummer vier uit La Liga wel met de nodige miljoenen over de brug moeten komen. Eerder deze week geraakte immers al bekend dat Anderlecht mikt op minstens 15 miljoen euro voor zijn jeugdproduct.

LEES OOK: Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Denkt u dat Lokonga het kan schoppen tot de absolute top van Europa?

Meest recent

'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

1
1
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

176
176
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

50
50
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

39
39
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

278
278
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

370
370
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

297
297
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

414
414
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

640
640
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

799
799
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

35
35
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

521
521
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1258
1258
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

811
811
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

456
456
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1137
1137
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

136
136
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

231
231
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

157
157
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

239
239
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

676
676
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

446
446
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

42
42
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

931
931

Meer sportnieuws