'Anderlecht hangt pittig prijskaartje rond Lokonga'

door
'Anderlecht hangt pittig prijskaartje rond Lokonga'

Sportief directeur Peter Verbeke gaat opnieuw een erg drukke transferzomer tegemoet bij RSC Anderlecht. De Brusselaars zien na het seizoen immers een pak overbodige huurlingen terugkeren en voor hun moet een nieuwe oplossing gevonden worden. Daarnaast moet Paars-Wit mogelijk afscheid nemen van enkele sterkhouders.


RSCA hoopt zijn huidige kern grotendeels intact te houden, maar zit niet in de positie om interessante aanbiedingen te weigeren. Ondanks het akkoord onder de aandeelhouders blijft de club immers met een stevige schuldenberg kampen en dus zijn extra transferinkomsten welgekomen. Zeker voor spelers die vanuit de jeugdopleiding doorstroomden. Aanvoerder Albert Sambi Lokonga is alvast één van de namen die hiervoor in aanmerking komen. Al vraagt Anderlecht volgens Het Laatste Nieuws wel een pittige som voor de neo-Rode Duivel.

Zo stelt de krant dat RSCA minstens 15 miljoen euro verlangt voor Lokonga. In het beste geval wordt er zelfs 20 miljoen euro neergelegd, maar dat lijkt bijzonder onwaarschijnlijk in een door corona getroffen transfermarkt. Ploegen als AC Milan en Sevilla FC werden eerder al genoemd, een concreet bod kwam er tot dusver echtern niet binnen. Bovendien laat Lokonga zelf ook verstaan dat hij niet persé hoeft te vertrekken. Op zijn 21ste zou een extra jaartje in het Lotto Park overigens geen kwaad kunnen, zeker niet als er volgend seizoen ook Europees wordt gestreden.

LEES OOK: POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Denkt u dat Lokonga zou meekunnen in een Europese topcompetitie?

Meest recent

'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

20
20
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

27
27
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

204
204
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

196
196
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

36
36
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

138
138
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

321
321
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

212
212
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

320
320
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

160
160
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

116
116
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

226
226
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

333
333
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

137
137
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

558
558
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

222
222
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

182
182
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

176
176
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

364
364
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

402
402
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

171
171
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

96
96
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

63
63
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

280
280
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

60
60

Meer sportnieuws