KVM pakt leiding in Europe Play-Offs na zege op Standard

door
KVM pakt leiding in Europe Play-Offs na zege op Standard

Halfweg de Europe Play-Offs is het zowaar KV Mechelen dat alleen aan de leiding staat in klassement. Malinwa profiteerde optimaal van de nederlaag van KV Oostende op AA Gent en ging met de volle buit aan de haal op bezoek bij Standard: 1-2. Het verschil tussen plek 1 en 4 in de tweede nacompetitie bedraagt wel slechts drie punten.


De wedstrijd was amper begonnen, of ze moest al even stilgelegd worden omdat de sproeiers op het veld plots aansprongen. Na enkele minuten kon er wel terug gevoetbald worden. Vervolgens namen de bezoekers de partij in handen en al snel volgde de openingstreffer. Bodart ging de mist in na een voorzet van Storm en via Gavory belandde de 0-1 in eigen doel. Na goed een halfuur spelen kon Bodart zijn foutje enigszins rechtzetten met een goede reactie op een afgeweken vrije trap van Storm. Standard kon voor rust echter niets meer aan de achterstand veranderen.

Na de pauze ging KVM gewoon verder op zijn elan. Storm liet eerst een gigantische mogelijkheid onbegrijpelijk liggen, maar niet veel later deed de Mechelse man in vorm de netten dan toch trillen. De bezoekers leken zo goed op weg naar de zege, Druijf liet de 0-3 wel liggen. En dat bleek een dure misser want niet veel later kon Standard wél scoren na een knal van Raskin. En het ging plots van kwaad naar erger voor de Mechelaars: Peyre moest gaan douchen na een smerige tackle.

Met een man meer ging Standard in de slotfase vol op zoek naar de gelijkmaker. Bovendien kon pechvogel Vanheusden zijn rentree maken na maanden van blessureleed. Laifis mikte echter op de paal en zo bleven de Luikenaars met lege handen achter. Zondag krijgen ze echter al een kans op revanche, dan volgt de terugwedstrijd tussen beide ploegen.

Scoreverloop:
0-1 (14') Nicolas Gavory (own.)
0-2 (54') Nikola Storm
1-2 (68') Nicolas Raskin

LEES OOK: Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Wie was uw man van de match?

Meest recent

Anderlecht zoekt trainer: vier kandidaten op shortlist

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

20
20
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

26
26
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

249
249
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

153
153
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

77
77
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

427
427
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

66
66
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

245
245
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

250
250
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

497
497
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

731
731
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

713
713
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

341
341
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

44
44
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

284
284
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

550
550
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

344
344
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

339
339
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

171
171
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

253
253
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

357
357
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

717
717
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

214
214
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

389
389
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2416
2416

Meer sportnieuws