KVM pakt leiding in Europe Play-Offs na zege op Standard

door
KVM pakt leiding in Europe Play-Offs na zege op Standard

Halfweg de Europe Play-Offs is het zowaar KV Mechelen dat alleen aan de leiding staat in klassement. Malinwa profiteerde optimaal van de nederlaag van KV Oostende op AA Gent en ging met de volle buit aan de haal op bezoek bij Standard: 1-2. Het verschil tussen plek 1 en 4 in de tweede nacompetitie bedraagt wel slechts drie punten.


De wedstrijd was amper begonnen, of ze moest al even stilgelegd worden omdat de sproeiers op het veld plots aansprongen. Na enkele minuten kon er wel terug gevoetbald worden. Vervolgens namen de bezoekers de partij in handen en al snel volgde de openingstreffer. Bodart ging de mist in na een voorzet van Storm en via Gavory belandde de 0-1 in eigen doel. Na goed een halfuur spelen kon Bodart zijn foutje enigszins rechtzetten met een goede reactie op een afgeweken vrije trap van Storm. Standard kon voor rust echter niets meer aan de achterstand veranderen.

Na de pauze ging KVM gewoon verder op zijn elan. Storm liet eerst een gigantische mogelijkheid onbegrijpelijk liggen, maar niet veel later deed de Mechelse man in vorm de netten dan toch trillen. De bezoekers leken zo goed op weg naar de zege, Druijf liet de 0-3 wel liggen. En dat bleek een dure misser want niet veel later kon Standard wél scoren na een knal van Raskin. En het ging plots van kwaad naar erger voor de Mechelaars: Peyre moest gaan douchen na een smerige tackle.

Met een man meer ging Standard in de slotfase vol op zoek naar de gelijkmaker. Bovendien kon pechvogel Vanheusden zijn rentree maken na maanden van blessureleed. Laifis mikte echter op de paal en zo bleven de Luikenaars met lege handen achter. Zondag krijgen ze echter al een kans op revanche, dan volgt de terugwedstrijd tussen beide ploegen.

Scoreverloop:
0-1 (14') Nicolas Gavory (own.)
0-2 (54') Nikola Storm
1-2 (68') Nicolas Raskin

LEES OOK: 'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

Wie was uw man van de match?

Meest recent

KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

1
1
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

109
109
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

22
22
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

40
40
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

107
107
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

28
28
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

36
36
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

28
28
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

110
110
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

235
235
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

44
44
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

61
61
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

35
35
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

160
160
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

219
219
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

176
176
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

327
327
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

543
543
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

207
207
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

265
265
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

389
389
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

117
117
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

490
490
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

276
276

Meer sportnieuws