KVM pakt leiding in Europe Play-Offs na zege op Standard

door
KVM pakt leiding in Europe Play-Offs na zege op Standard

Halfweg de Europe Play-Offs is het zowaar KV Mechelen dat alleen aan de leiding staat in klassement. Malinwa profiteerde optimaal van de nederlaag van KV Oostende op AA Gent en ging met de volle buit aan de haal op bezoek bij Standard: 1-2. Het verschil tussen plek 1 en 4 in de tweede nacompetitie bedraagt wel slechts drie punten.


De wedstrijd was amper begonnen, of ze moest al even stilgelegd worden omdat de sproeiers op het veld plots aansprongen. Na enkele minuten kon er wel terug gevoetbald worden. Vervolgens namen de bezoekers de partij in handen en al snel volgde de openingstreffer. Bodart ging de mist in na een voorzet van Storm en via Gavory belandde de 0-1 in eigen doel. Na goed een halfuur spelen kon Bodart zijn foutje enigszins rechtzetten met een goede reactie op een afgeweken vrije trap van Storm. Standard kon voor rust echter niets meer aan de achterstand veranderen.

Na de pauze ging KVM gewoon verder op zijn elan. Storm liet eerst een gigantische mogelijkheid onbegrijpelijk liggen, maar niet veel later deed de Mechelse man in vorm de netten dan toch trillen. De bezoekers leken zo goed op weg naar de zege, Druijf liet de 0-3 wel liggen. En dat bleek een dure misser want niet veel later kon Standard wél scoren na een knal van Raskin. En het ging plots van kwaad naar erger voor de Mechelaars: Peyre moest gaan douchen na een smerige tackle.

Met een man meer ging Standard in de slotfase vol op zoek naar de gelijkmaker. Bovendien kon pechvogel Vanheusden zijn rentree maken na maanden van blessureleed. Laifis mikte echter op de paal en zo bleven de Luikenaars met lege handen achter. Zondag krijgen ze echter al een kans op revanche, dan volgt de terugwedstrijd tussen beide ploegen.

Scoreverloop:
0-1 (14') Nicolas Gavory (own.)
0-2 (54') Nikola Storm
1-2 (68') Nicolas Raskin

LEES OOK: 'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Wie was uw man van de match?

Meest recent

Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

0
0
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

25
25
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

136
136
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

92
92
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

62
62
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

166
166
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

112
112
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

295
295
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

357
357
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

227
227
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

116
116
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

295
295
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

157
157
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

99
99
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

61
61
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

299
299
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

395
395
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

92
92
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

664
664
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

117
117
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

136
136
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

490
490
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

111
111
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

356
356
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

810
810

Meer sportnieuws