'Genk wil Club Brugge aftroeven met miljoenenbod'

door
'Genk wil Club Brugge aftroeven met miljoenenbod'

Club Brugge leed afgelopen vrijdag een pijnlijke 3-0 nederlaag op bezoek bij KRC Genk. De Limburgers beginnen daardoor stilaan opnieuw in de titel te geloven, al is er nog steeds een kloof van vijf punten. Maar ook naast de grasmat gaan de twee clubs de concurrentie aan.


Volgens Globo zouden de twee Belgische topclubs immers azen op de 20-jarige Rodrigo Muniz. Deze aanvaller komt momenteel uit voor de Braziliaanse club Flamengo. Genk zou volgens het Braziliaanse medium al een voorstel op tafel gelegd hebben, maar ook Club Brugge is achter de schermen druk bezig met een mogelijke transfer. Flamengo zou wel graag 50% van de transferrechten op Muniz behouden om bij een doorverkoop nog eens langs de kassa te kunnen passeren.

UPDATE 11/05
De 20-jarige Braziliaan zou dus twee opties hebben in België, maar vooral Genk lijkt behoorlijk concreet. Zo meldt Jornal O Dia dat de Limburgers inmiddels al een bod van in totaal 5 miljoen euro hebben uitgebracht op Muniz. Racing zou 2.5 miljoen euro rechtstreeks overmaken aan Flamengo en in het najaar nog een tweede schijf van 1.5 miljoen euro. Daarnaast zouden nog twee betalingen van telkens een half miljoen euro volgen. Deze zijn echter afhankelijk van zijn prestaties zoals aantal doelpunten of wedstrijden in de basis.

Flamengo zou op zich wel willen meewerken aan de transfer van Muniz. Het grootste struikelblok blijft echter de doorverkoopclausule bij een latere transfer. De Brazilianen willen 50% van de transferrechten behouden, zodat ze de helft van de latere doorverkoopsom kunnen opstrijken. Genk zou maar tot 30% willen gaan. Er zal dus nog een stevig potje onderhandeld moeten worden alvorens het tot een transfer komt.

LEES OOK: 'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

Genk moet komende zomer sowieso een extra aanvaller halen ...

Meest recent

Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

21
21
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

31
31
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

105
105
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

232
232
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

251
251
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

115
115
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

221
221
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

261
261
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

456
456
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

446
446
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

71
71
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

345
345
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

248
248
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

299
299
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

329
329
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

253
253
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

562
562
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

682
682
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

486
486
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

267
267
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

123
123
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

665
665
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

378
378
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

409
409
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

448
448

Meer sportnieuws