'Grote kuis Standard: 15 (!) spelers kunnen vertrekken'

888
'Grote kuis Standard: 15 (!) spelers kunnen vertrekken'

Standard is dramatisch begonnen aan de Europe Play-Off en verloor afgelopen zaterdag met zware 6-2-cijfers op het veld van KV Oostende. Komend weekend moet dus een reactie volgen wanneer AA Gent op bezoek komt. Indien het ook dan fout loopt, zullen de overige duels vooral als voorbereiding op het komende seizoen gebruikt worden.


Dat liet een teleurgestelde coach Mbaye Leye zelf ook verstaan na de afgang in Oostende. De vraag is echter op welke spelers hij komend seizoen nog zal kunnen rekenen. Volgens L'Avenir volgt er komende zomer immers een grote kuis op Sclessin. Sowieso moeten de Rouches een oplossing vinden voor overbodige spelers als Oulare, Sylvestre en Joachim Carcela. Ook de terugkerende huurlingen Avenatti, Boljevic en Dragus lijken niet meer in de plannen voor te komen. Cop, Jans en Gillet (die een andere functie krijgt) zijn einde contract en hun overeenkomsten worden allicht niet verlengd. Daarnaast nemen de Luikenaars mogelijk afscheid van enkele grotere namen.

Lestienne en Fai gaan komende zomer hun laatste contractjaar in. Als Standard hun overeenkomsten niet verlengt, zullen beide spelers verkocht moeten worden om een transfervrij vertrek te voorkomen. Daarnaast zouden de Luikenaars bereid zijn om te luisteren naar voorstellen op Cimirot en Laifis. Amallah zou dan weer welgekomen miljoenen kunnen opbrengen en Vanheusden keert mogelijk terug naar Internazionale. Leye zou dus wel eens een halve kern kunnen zien vertrekken. Al zal hij het gezien de recente wanprestatie niet eens zo erg vinden om opnieuw op te bouwen.

LEES OOK: Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

Wie moet Standard absoluut zien te houden?

Meest recent

'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

26
26
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

123
123
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

150
150
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

61
61
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

40
40
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

162
162
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

29
29
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

82
82
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

170
170
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

647
647
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

83
83
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

128
128
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

182
182
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

160
160
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

66
66
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

114
114
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

130
130
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

219
219
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

440
440
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

245
245
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

41
41
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

180
180
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

191
191

Meer sportnieuws