'Grote kuis Standard: 15 (!) spelers kunnen vertrekken'

door
'Grote kuis Standard: 15 (!) spelers kunnen vertrekken'

Standard is dramatisch begonnen aan de Europe Play-Off en verloor afgelopen zaterdag met zware 6-2-cijfers op het veld van KV Oostende. Komend weekend moet dus een reactie volgen wanneer AA Gent op bezoek komt. Indien het ook dan fout loopt, zullen de overige duels vooral als voorbereiding op het komende seizoen gebruikt worden.


Dat liet een teleurgestelde coach Mbaye Leye zelf ook verstaan na de afgang in Oostende. De vraag is echter op welke spelers hij komend seizoen nog zal kunnen rekenen. Volgens L'Avenir volgt er komende zomer immers een grote kuis op Sclessin. Sowieso moeten de Rouches een oplossing vinden voor overbodige spelers als Oulare, Sylvestre en Joachim Carcela. Ook de terugkerende huurlingen Avenatti, Boljevic en Dragus lijken niet meer in de plannen voor te komen. Cop, Jans en Gillet (die een andere functie krijgt) zijn einde contract en hun overeenkomsten worden allicht niet verlengd. Daarnaast nemen de Luikenaars mogelijk afscheid van enkele grotere namen.

Lestienne en Fai gaan komende zomer hun laatste contractjaar in. Als Standard hun overeenkomsten niet verlengt, zullen beide spelers verkocht moeten worden om een transfervrij vertrek te voorkomen. Daarnaast zouden de Luikenaars bereid zijn om te luisteren naar voorstellen op Cimirot en Laifis. Amallah zou dan weer welgekomen miljoenen kunnen opbrengen en Vanheusden keert mogelijk terug naar Internazionale. Leye zou dus wel eens een halve kern kunnen zien vertrekken. Al zal hij het gezien de recente wanprestatie niet eens zo erg vinden om opnieuw op te bouwen.

LEES OOK: Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”
46

Wie moet Standard absoluut zien te houden?

Meest recent

UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

16
16
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

65
65
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

21
21
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

53
53
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

46
46
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

62
62
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

65
65
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

60
60
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

366
366
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

352
352
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

66
66
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

190
190
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

227
227
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

240
240
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

65
65
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

164
164
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

52
52
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

28
28
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

395
395
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

491
491
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

406
406
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

57
57
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

43
43
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

355
355
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

373
373

Meer sportnieuws