'Grote kuis Standard: 15 (!) spelers kunnen vertrekken'

door
'Grote kuis Standard: 15 (!) spelers kunnen vertrekken'

Standard is dramatisch begonnen aan de Europe Play-Off en verloor afgelopen zaterdag met zware 6-2-cijfers op het veld van KV Oostende. Komend weekend moet dus een reactie volgen wanneer AA Gent op bezoek komt. Indien het ook dan fout loopt, zullen de overige duels vooral als voorbereiding op het komende seizoen gebruikt worden.


Dat liet een teleurgestelde coach Mbaye Leye zelf ook verstaan na de afgang in Oostende. De vraag is echter op welke spelers hij komend seizoen nog zal kunnen rekenen. Volgens L'Avenir volgt er komende zomer immers een grote kuis op Sclessin. Sowieso moeten de Rouches een oplossing vinden voor overbodige spelers als Oulare, Sylvestre en Joachim Carcela. Ook de terugkerende huurlingen Avenatti, Boljevic en Dragus lijken niet meer in de plannen voor te komen. Cop, Jans en Gillet (die een andere functie krijgt) zijn einde contract en hun overeenkomsten worden allicht niet verlengd. Daarnaast nemen de Luikenaars mogelijk afscheid van enkele grotere namen.

Lestienne en Fai gaan komende zomer hun laatste contractjaar in. Als Standard hun overeenkomsten niet verlengt, zullen beide spelers verkocht moeten worden om een transfervrij vertrek te voorkomen. Daarnaast zouden de Luikenaars bereid zijn om te luisteren naar voorstellen op Cimirot en Laifis. Amallah zou dan weer welgekomen miljoenen kunnen opbrengen en Vanheusden keert mogelijk terug naar Internazionale. Leye zou dus wel eens een halve kern kunnen zien vertrekken. Al zal hij het gezien de recente wanprestatie niet eens zo erg vinden om opnieuw op te bouwen.

LEES OOK: KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

Wie moet Standard absoluut zien te houden?

Meest recent

Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

27
27
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

88
88
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

37
37
Van der Elst verbluft door prestatie RSCA-smaakmaker

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

117
117
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

132
132
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

237
237
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

132
132
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

46
46
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

109
109
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

36
36
Van der Elst onthult pijnlijk verhaal over Club-speler

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

173
173
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

201
201
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

241
241
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

79
79
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

86
86
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

531
531
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

58
58
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

200
200
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

276
276
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

600
600
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

398
398
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

454
454
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

351
351

Meer sportnieuws