Engelse pers eensgezind na prestatie De Bruyne tegen PSG

door
Engelse pers eensgezind na prestatie De Bruyne tegen PSG

In de Champions League is de eerste finalist sinds dinsdagavond bekend. Nadat Manchester City eerder al de heenwedstrijd had gewonnen tegen Paris Saint-Germain, trok de leider in de Premier League ook tijdens de return aan het langste einde. Zo eindigde de partij in het Etihad Stadium op 2-0.


Riyad Mahrez was met twee doelpunten de grote uitblinker, terwijl Ruben Dias achterin op geen enkele fout te betrappen was. Kevin De Bruyne was iets minder uitgesproken aanwezig, maar speelde toch weer een belangrijke rol. Dat blijkt ook uit de reacties in de Engelse pers. "Zo klassevol als altijd, rukte de Belg met zijn krachtige infiltraties Paris Saint-Germain een hele avond aan stukken", verklaart The Guardian zijn score van 9 op 10. "Hij is altijd gevaarlijk. Hij lijkt ook te genieten van zijn rol en speelde weer met het nodige enthousiasme", aldus The Daily Mail.

Bij The Independent zag men hoe KDB groeide in de wedstrijd. "Hij was niet op zijn dodelijkst, maar vormde wel een constante dreiging. En hij werd alleen maar beter naarmate de wedstrijd vorderde." The Evening Standard stelde vast dat ook zijn ploegmaats konden profiteren van zijn spel. "Hij zat vol dreiging wanneer hij aan de bal kwam. De Bruyne trok PSG-verdedigers aan waar hij ook kwam en creëerde zo de ruimte voor zijn ploegmaats."

Het lokale Manchester Evening News is dan weer iets kritischer. "Het samenspel met Phil Foden was uitstekend bij de tweede goal van City. Maar in de eerste helft liet hij ook enkele kansen liggen om een counter op te zetten." Bij de openbare omroep BBC tot slot, mochten de kijkers beoordelingen uitdelen. Dias en Mahrez werden logischerwijs 1 en 2, De Bruyne strandde op de vierde plaats net onder de nationale lieveling Phil Foden.

LEES OOK: "Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

City is topfavoriet voor de eindzege in de CL ...

Meest recent

Garcia incasseert uppercut: Lukaku haakt af bij Rode Duivels

Dinsdag bliezen de Rode Duivels in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de Verenigde ...

3
3
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

40
40
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

70
70
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

116
116
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

89
89
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

66
66
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

137
137
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

32
32
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

51
51
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

265
265
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

204
204
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

198
198
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

137
137
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

108
108
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

167
167
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

59
59
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

99
99
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

304
304
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

134
134
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

452
452
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

155
155
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

401
401
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

127
127
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

247
247

Meer sportnieuws