Engelse pers eensgezind na prestatie De Bruyne tegen PSG

888 stemmen
Engelse pers eensgezind na prestatie De Bruyne tegen PSG

In de Champions League is de eerste finalist sinds dinsdagavond bekend. Nadat Manchester City eerder al de heenwedstrijd had gewonnen tegen Paris Saint-Germain, trok de leider in de Premier League ook tijdens de return aan het langste einde. Zo eindigde de partij in het Etihad Stadium op 2-0.


Riyad Mahrez was met twee doelpunten de grote uitblinker, terwijl Ruben Dias achterin op geen enkele fout te betrappen was. Kevin De Bruyne was iets minder uitgesproken aanwezig, maar speelde toch weer een belangrijke rol. Dat blijkt ook uit de reacties in de Engelse pers. "Zo klassevol als altijd, rukte de Belg met zijn krachtige infiltraties Paris Saint-Germain een hele avond aan stukken", verklaart The Guardian zijn score van 9 op 10. "Hij is altijd gevaarlijk. Hij lijkt ook te genieten van zijn rol en speelde weer met het nodige enthousiasme", aldus The Daily Mail.

Bij The Independent zag men hoe KDB groeide in de wedstrijd. "Hij was niet op zijn dodelijkst, maar vormde wel een constante dreiging. En hij werd alleen maar beter naarmate de wedstrijd vorderde." The Evening Standard stelde vast dat ook zijn ploegmaats konden profiteren van zijn spel. "Hij zat vol dreiging wanneer hij aan de bal kwam. De Bruyne trok PSG-verdedigers aan waar hij ook kwam en creëerde zo de ruimte voor zijn ploegmaats."

Het lokale Manchester Evening News is dan weer iets kritischer. "Het samenspel met Phil Foden was uitstekend bij de tweede goal van City. Maar in de eerste helft liet hij ook enkele kansen liggen om een counter op te zetten." Bij de openbare omroep BBC tot slot, mochten de kijkers beoordelingen uitdelen. Dias en Mahrez werden logischerwijs 1 en 2, De Bruyne strandde op de vierde plaats net onder de nationale lieveling Phil Foden.

LEES OOK: Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
48

City is topfavoriet voor de eindzege in de CL ...

Meest recent

Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

4
4
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

56
56
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

33
33
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

166
166
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

74
74
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

138
138
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

227
227
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

59
59
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

522
522
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

63
63
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

202
202
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

91
91
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

95
95
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

48
48
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

39
39
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

431
431
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

46
46
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

231
231
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

89
89
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

73
73
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

392
392
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

502
502
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

535
535
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

60
60

Meer sportnieuws