Engelse pers eensgezind na prestatie De Bruyne tegen PSG

door
Engelse pers eensgezind na prestatie De Bruyne tegen PSG

In de Champions League is de eerste finalist sinds dinsdagavond bekend. Nadat Manchester City eerder al de heenwedstrijd had gewonnen tegen Paris Saint-Germain, trok de leider in de Premier League ook tijdens de return aan het langste einde. Zo eindigde de partij in het Etihad Stadium op 2-0.


Riyad Mahrez was met twee doelpunten de grote uitblinker, terwijl Ruben Dias achterin op geen enkele fout te betrappen was. Kevin De Bruyne was iets minder uitgesproken aanwezig, maar speelde toch weer een belangrijke rol. Dat blijkt ook uit de reacties in de Engelse pers. "Zo klassevol als altijd, rukte de Belg met zijn krachtige infiltraties Paris Saint-Germain een hele avond aan stukken", verklaart The Guardian zijn score van 9 op 10. "Hij is altijd gevaarlijk. Hij lijkt ook te genieten van zijn rol en speelde weer met het nodige enthousiasme", aldus The Daily Mail.

Bij The Independent zag men hoe KDB groeide in de wedstrijd. "Hij was niet op zijn dodelijkst, maar vormde wel een constante dreiging. En hij werd alleen maar beter naarmate de wedstrijd vorderde." The Evening Standard stelde vast dat ook zijn ploegmaats konden profiteren van zijn spel. "Hij zat vol dreiging wanneer hij aan de bal kwam. De Bruyne trok PSG-verdedigers aan waar hij ook kwam en creëerde zo de ruimte voor zijn ploegmaats."

Het lokale Manchester Evening News is dan weer iets kritischer. "Het samenspel met Phil Foden was uitstekend bij de tweede goal van City. Maar in de eerste helft liet hij ook enkele kansen liggen om een counter op te zetten." Bij de openbare omroep BBC tot slot, mochten de kijkers beoordelingen uitdelen. Dias en Mahrez werden logischerwijs 1 en 2, De Bruyne strandde op de vierde plaats net onder de nationale lieveling Phil Foden.

LEES OOK: 'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

City is topfavoriet voor de eindzege in de CL ...

Meest recent

Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

2
2
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

29
29
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

7
7
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

53
53
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

199
199
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

31
31
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

32
32
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

81
81
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

62
62
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

164
164
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

106
106
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

124
124
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

83
83
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

567
567
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

47
47
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

288
288
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

30
30
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

102
102
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

41
41
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

96
96
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

83
83
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

61
61
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

512
512
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

125
125
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

76
76

Meer sportnieuws