Engelse pers eensgezind na prestatie De Bruyne tegen PSG

888 stemmen
Engelse pers eensgezind na prestatie De Bruyne tegen PSG

In de Champions League is de eerste finalist sinds dinsdagavond bekend. Nadat Manchester City eerder al de heenwedstrijd had gewonnen tegen Paris Saint-Germain, trok de leider in de Premier League ook tijdens de return aan het langste einde. Zo eindigde de partij in het Etihad Stadium op 2-0.


Riyad Mahrez was met twee doelpunten de grote uitblinker, terwijl Ruben Dias achterin op geen enkele fout te betrappen was. Kevin De Bruyne was iets minder uitgesproken aanwezig, maar speelde toch weer een belangrijke rol. Dat blijkt ook uit de reacties in de Engelse pers. "Zo klassevol als altijd, rukte de Belg met zijn krachtige infiltraties Paris Saint-Germain een hele avond aan stukken", verklaart The Guardian zijn score van 9 op 10. "Hij is altijd gevaarlijk. Hij lijkt ook te genieten van zijn rol en speelde weer met het nodige enthousiasme", aldus The Daily Mail.

Bij The Independent zag men hoe KDB groeide in de wedstrijd. "Hij was niet op zijn dodelijkst, maar vormde wel een constante dreiging. En hij werd alleen maar beter naarmate de wedstrijd vorderde." The Evening Standard stelde vast dat ook zijn ploegmaats konden profiteren van zijn spel. "Hij zat vol dreiging wanneer hij aan de bal kwam. De Bruyne trok PSG-verdedigers aan waar hij ook kwam en creëerde zo de ruimte voor zijn ploegmaats."

Het lokale Manchester Evening News is dan weer iets kritischer. "Het samenspel met Phil Foden was uitstekend bij de tweede goal van City. Maar in de eerste helft liet hij ook enkele kansen liggen om een counter op te zetten." Bij de openbare omroep BBC tot slot, mochten de kijkers beoordelingen uitdelen. Dias en Mahrez werden logischerwijs 1 en 2, De Bruyne strandde op de vierde plaats net onder de nationale lieveling Phil Foden.

LEES OOK: Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

🚀

City is topfavoriet voor de eindzege in de CL ...

Meest recent

Vanaken definitief basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

162
162
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

128
128
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

43
43
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

200
200
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

122
122
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

75
75
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

424
424
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

62
62
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

518
518
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

747
747
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

159
159
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

305
305
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

903
903
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

556
556
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

146
146
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

960
960
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

239
239
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

345
345
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

202
202
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

72
72
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

89
89
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

169
169

Meer sportnieuws