Engelse pers eensgezind na prestatie De Bruyne tegen PSG

door
Engelse pers eensgezind na prestatie De Bruyne tegen PSG

In de Champions League is de eerste finalist sinds dinsdagavond bekend. Nadat Manchester City eerder al de heenwedstrijd had gewonnen tegen Paris Saint-Germain, trok de leider in de Premier League ook tijdens de return aan het langste einde. Zo eindigde de partij in het Etihad Stadium op 2-0.


Riyad Mahrez was met twee doelpunten de grote uitblinker, terwijl Ruben Dias achterin op geen enkele fout te betrappen was. Kevin De Bruyne was iets minder uitgesproken aanwezig, maar speelde toch weer een belangrijke rol. Dat blijkt ook uit de reacties in de Engelse pers. "Zo klassevol als altijd, rukte de Belg met zijn krachtige infiltraties Paris Saint-Germain een hele avond aan stukken", verklaart The Guardian zijn score van 9 op 10. "Hij is altijd gevaarlijk. Hij lijkt ook te genieten van zijn rol en speelde weer met het nodige enthousiasme", aldus The Daily Mail.

Bij The Independent zag men hoe KDB groeide in de wedstrijd. "Hij was niet op zijn dodelijkst, maar vormde wel een constante dreiging. En hij werd alleen maar beter naarmate de wedstrijd vorderde." The Evening Standard stelde vast dat ook zijn ploegmaats konden profiteren van zijn spel. "Hij zat vol dreiging wanneer hij aan de bal kwam. De Bruyne trok PSG-verdedigers aan waar hij ook kwam en creëerde zo de ruimte voor zijn ploegmaats."

Het lokale Manchester Evening News is dan weer iets kritischer. "Het samenspel met Phil Foden was uitstekend bij de tweede goal van City. Maar in de eerste helft liet hij ook enkele kansen liggen om een counter op te zetten." Bij de openbare omroep BBC tot slot, mochten de kijkers beoordelingen uitdelen. Dias en Mahrez werden logischerwijs 1 en 2, De Bruyne strandde op de vierde plaats net onder de nationale lieveling Phil Foden.

LEES OOK: Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

City is topfavoriet voor de eindzege in de CL ...

Meest recent

'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

10
10
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

35
35
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

20
20
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

33
33
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

128
128
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

206
206
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

180
180
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

170
170
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

35
35
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

193
193
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

219
219
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

149
149
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

36
36
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

221
221
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

134
134
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

417
417
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

71
71
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

232
232
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

117
117
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

301
301
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

133
133
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

278
278
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

67
67
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

432
432

Meer sportnieuws