Sonck kiest elftal van seizoen: géén Lang of Bongonda

door
Sonck kiest elftal van seizoen: géén Lang of Bongonda

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden in de bloemetjes te zetten. Ook televisierechtenhouder Eleven Sports doet zijn duit in het zakje. Zo kunnen de supporters momenteel stemmen voor hun 'Golden Eleven'.


Op deze manier gaat Eleven Sports op zoek naar het beste elftal van het seizoen volgens de fans. Al zijn er wel enkele voorwaarden aan verbonden. Zo mag je per club maximum drie spelers kiezen, waardoor een aantal kandidaten automatisch afvallen. Dat was ook bij analist Wesley Sonck het geval. In aanloop naar de partij van zondag tussen Club Brugge en Anderlecht, maakte de ex-spits zijn Golden Eleven alvast bekend. Sonck gaat voor een variant op de 3-4-3-formatie, waar laat wel een aantal grote namen links liggen.

De meest opvallende afwezige is bijvoorbeeld Noa Lang, nochtans de grote favoriet om straks met de trofee van 'Profvoetballer van het Jaar' aan de haal te gaan. De reden voor zijn afwezigheid is echter voor de hand liggend: Sonck koos voor drie andere spelers van Club Brugge. Maar ook andere uitblinkers als pakweg Theo Bongonda (KRC Genk), Raphael Holzhauser (Beerschot) en Thomas Henry (OHL) zijn er niet bij. Als trainer kiest Sonck dan weer voor zijn voormalige ploegmaat bij de Rode Duivels: Vincent Kompany (Anderlecht).

De Golden Eleven van Sonck:
Simon Mignolet (Club); Clinton Mata (Club), Ritchie De Laet (Antwerp), Arthur Theate (Oostende); Amir Murillo (Anderlecht), Lior Refaelov (Antwerp), Mats Rits (Club), Adriano Correia (Eupen), Yunja Ito (Genk), Paul Onuachu (Genk), Xavier Mercier (OHL)

LEES OOK: Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

Bent u het eens met de keuze van Sonck?

Meest recent

Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

4
4
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

60
60
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

20
20
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

144
144
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

179
179
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

27
27
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

229
229
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

155
155
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

229
229
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

162
162
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

207
207
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

808
808
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

161
161
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

682
682
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

467
467
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

474
474
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

252
252
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

329
329
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

673
673
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

768
768
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

555
555
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

282
282
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

569
569
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

557
557
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

468
468

Meer sportnieuws