'Dossier-Verschaeren zorgt voor nervositeit bij RSCA'

497 stemmen
'Dossier-Verschaeren zorgt voor nervositeit bij RSCA'

Heel wat clubs maken van de huidige interland-break gebruik om het komende seizoen voor te bereiden, dat is bij RSC Anderlecht ongetwijfeld ook het geval. Zo liggen er momenteel al een aantal belangrijke dossiers op tafel bij sportief directeur Peter Verbeke. Niet in het minst dat van Yari Verschaeren.


Een vertrek van het paars-witte goudhaantje lijkt op korte termijn weliswaar niet aan de orde, maar zijn huidig contract loopt nog maar tot medio 2022. En RSCA wil koste wat kost voorkomen dat Verschaeren binnen een dik jaar gratis de deur uitwandelt. Door zijn blessure lagen de gesprekken omtrent een verlenging een tijdje stil, volgens Het Laatste Nieuws komt daar echter weldra verandering in.

Zo weet de krant dat RSCA van plan is om de onderhandelingen weldra weer aan te knopen met zijn management en directe omgeving. De Brusselaars willen zo snel mogelijk tot een akkoord te komen. En men heeft goede hoop dat het ook zover zal komen. Voor Verschaeren zelf zou vooral het sportieve plan de doorslag geven, veel meer dan het financiële aspect.

UPDATE 04/05
Het einde van het seizoen komt steeds dichterbij, maar nog steeds is er geen doorbraak gevonden in het dossier rond Verschaeren. Volgens La Dernière Heure begint de nervositeit binnen de club dan ook toe te nemen. Naar verluidt deed RSCA al een interessant voorstel, maar dit werd voorlopig niet geaccepteerd. De speler en zijn entourage vragen om sportieve garanties, die moet hij natuurlijk ook zelf afdwingen.

Zondag in Brugge speelde Verschaeren bijvoorbeeld een matige partij, logischerwijs werd hij dan ook naar de kant gehaald voor Jacob Bruun Larsen. En die kwam wel sterk voor de dag. Afwachten dus in welke richting zijn dossier opgaat. In ieder geval hoopt de club dat hij zo snel mogelijk zijn kribbel zet.

LEES OOK: 'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Denkt u dat Verschaeren alsnog zal verlengen?

Meest recent

Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

16
16
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

96
96
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

46
46
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

58
58
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

304
304
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

157
157
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

252
252
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

283
283
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

245
245
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

384
384
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

95
95
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

723
723
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

762
762
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

397
397
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

480
480
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

78
78
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

233
233
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

81
81
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

133
133
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

586
586
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

747
747
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

241
241
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

184
184
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

450
450

Meer sportnieuws