'Dossier-Verschaeren zorgt voor nervositeit bij RSCA'

497 stemmen
'Dossier-Verschaeren zorgt voor nervositeit bij RSCA'

Heel wat clubs maken van de huidige interland-break gebruik om het komende seizoen voor te bereiden, dat is bij RSC Anderlecht ongetwijfeld ook het geval. Zo liggen er momenteel al een aantal belangrijke dossiers op tafel bij sportief directeur Peter Verbeke. Niet in het minst dat van Yari Verschaeren.


Een vertrek van het paars-witte goudhaantje lijkt op korte termijn weliswaar niet aan de orde, maar zijn huidig contract loopt nog maar tot medio 2022. En RSCA wil koste wat kost voorkomen dat Verschaeren binnen een dik jaar gratis de deur uitwandelt. Door zijn blessure lagen de gesprekken omtrent een verlenging een tijdje stil, volgens Het Laatste Nieuws komt daar echter weldra verandering in.

Zo weet de krant dat RSCA van plan is om de onderhandelingen weldra weer aan te knopen met zijn management en directe omgeving. De Brusselaars willen zo snel mogelijk tot een akkoord te komen. En men heeft goede hoop dat het ook zover zal komen. Voor Verschaeren zelf zou vooral het sportieve plan de doorslag geven, veel meer dan het financiële aspect.

UPDATE 04/05
Het einde van het seizoen komt steeds dichterbij, maar nog steeds is er geen doorbraak gevonden in het dossier rond Verschaeren. Volgens La Dernière Heure begint de nervositeit binnen de club dan ook toe te nemen. Naar verluidt deed RSCA al een interessant voorstel, maar dit werd voorlopig niet geaccepteerd. De speler en zijn entourage vragen om sportieve garanties, die moet hij natuurlijk ook zelf afdwingen.

Zondag in Brugge speelde Verschaeren bijvoorbeeld een matige partij, logischerwijs werd hij dan ook naar de kant gehaald voor Jacob Bruun Larsen. En die kwam wel sterk voor de dag. Afwachten dus in welke richting zijn dossier opgaat. In ieder geval hoopt de club dat hij zo snel mogelijk zijn kribbel zet.

LEES OOK: Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

Denkt u dat Verschaeren alsnog zal verlengen?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

166
166
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

73
73
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

34
34
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

164
164
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

29
29
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

41
41
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

186
186
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

570
570
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

173
173
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

72
72
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

436
436
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

213
213
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

538
538
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

522
522
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

486
486
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

362
362
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

200
200
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

601
601
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

270
270
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1065
1065
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

331
331
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

673
673
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

491
491
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

155
155

Meer sportnieuws