'Standard zet opvallende naam in B-kern'

door
'Standard zet opvallende naam in B-kern'

Standard kende een sterk einde van de reguliere competitie, maar inmiddels hebben de Rouches weer te maken met een flinke dip. Na de nipte nederlaag in de bekerfinale, werd zaterdag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo verloren de Luikenaars met zware 6-2-cijfers op het veld van KV Oostende.


Komend weekend moet er dus gewonnen worden van AA Gent, anders lijkt het seizoen voor de Rouches al grotendeels voorbij. Achter de schermen wordt dan ook al gewerkt richting de komende jaargang. Volgens SudPresse werden vorige week bijvoorbeeld nog drie spelers naar de beloften gestuurd omdat ze niet bepaald meer in de plannen voorkomen. Daarbij onder meer Duje Cop. Het contract van de Kroatische spits is ook aflopend en zal niet verlengd worden. Ook de 21-jarige Joachim Carcela zou niet meer in de plannen voorkomen.

De opvallendste naam die in de B-kern werd gezet, is echter die van Eddy Sylvestre. De 21-jarige aanvaller werd afgelopen zomer nog van OGC Nice overgenomen en tekende meteen voor vier seizoenen. Maar bij Standard haalde hij zelden de selectie en kwam hij in totaal aan nog geen 60 speelminuten. Het heeft er dan ook alle schijn van dat de Algerijnse Fransman weer mag beschikken, al zal het niet evident worden om een nieuwe club voor hem te vinden.

LEES OOK: 'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Sylvestre had meer kansen moeten krijgen ...

Meest recent

Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

13
13
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

17
17
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

47
47
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

106
106
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

170
170
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

114
114
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

72
72
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

136
136
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

77
77
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

151
151
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

81
81
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

113
113
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

105
105
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

157
157
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

252
252
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

654
654
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

276
276
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

119
119
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

103
103
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

94
94
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

258
258
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

137
137
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

190
190

Meer sportnieuws