'Antwerp lonkt naar PO II voor opvolger Vercauteren'

door
'Antwerp lonkt naar PO II voor opvolger Vercauteren'

Het beloven bijzonder drukke weken en maanden te worden op de Bosuil. Antwerp FC gaat vanaf vrijdagavond vol de strijd aan om de tweede plaats, maar ook naar volgend seizoen toe moet er een pak werk opgeknapt worden. Dat Lior Refaelov vertrekt staat inmiddels vast, verder is er vooral veel onzekerheid.


Gezien de vele huurlingen in de kern en spelers die einde contract zijn, zal er flink aan de selectie gesleuteld moeten worden. Daarnaast moet preses Paul Gheysens een beslissing nemen over de verdere samenwerking met sportieve baas Luciano D'Onofrio. Die laatste kan alvast op steeds minder krediet rekenen. Maar ook achter de positie van hoofdcoach staat nog een vraagteken. Het contract van Frank Vercauteren loopt slechts tot eind dit seizoen. En het is lang niet zeker dat die overeenkomst verlengd wordt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt alvast naar mogelijke opvolgers gekeken.

Of Vercauteren langer op post blijft, hangt grotendeels af van zijn privésituatie. Zijn gezien verblijft momenteel in Rusland en de trainer is niet van plan om vrouw en kind opnieuw maandenlang te missen. Bovendien zullen de prestaties in PO I doorslaggevend zijn in de beslissing om door te gaan met Vercauteren. Moest het niet zover komen, plukt Antwerp zijn opvolger mogelijk in eigen land weg. Zo stelt HLN dat Alexander Blessin hoog op de verlanglijst staan. De Duitser leverde goed werk af bij KV Oostende en leidde de Kustploeg (met redelijk beperkt spelersmateriaal) richting PO II. Opvallend, ook Guathier Ganaye (CEO bij KVO) werd eerder al aan de Great Old gelinkt.

LEES OOK: Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Welke trainer schat u momenteel het hoogst in?

Meest recent

Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

12
12
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

94
94
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

117
117
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

121
121
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

196
196
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

121
121
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

44
44
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

91
91
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

302
302
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

125
125
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

72
72
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

510
510
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

305
305
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

689
689
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

95
95
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

162
162
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

473
473
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

396
396
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

193
193
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

201
201
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

154
154
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

124
124
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

543
543
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

103
103

Meer sportnieuws