'Antwerp lonkt naar PO II voor opvolger Vercauteren'

door
'Antwerp lonkt naar PO II voor opvolger Vercauteren'

Het beloven bijzonder drukke weken en maanden te worden op de Bosuil. Antwerp FC gaat vanaf vrijdagavond vol de strijd aan om de tweede plaats, maar ook naar volgend seizoen toe moet er een pak werk opgeknapt worden. Dat Lior Refaelov vertrekt staat inmiddels vast, verder is er vooral veel onzekerheid.


Gezien de vele huurlingen in de kern en spelers die einde contract zijn, zal er flink aan de selectie gesleuteld moeten worden. Daarnaast moet preses Paul Gheysens een beslissing nemen over de verdere samenwerking met sportieve baas Luciano D'Onofrio. Die laatste kan alvast op steeds minder krediet rekenen. Maar ook achter de positie van hoofdcoach staat nog een vraagteken. Het contract van Frank Vercauteren loopt slechts tot eind dit seizoen. En het is lang niet zeker dat die overeenkomst verlengd wordt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt alvast naar mogelijke opvolgers gekeken.

Of Vercauteren langer op post blijft, hangt grotendeels af van zijn privésituatie. Zijn gezien verblijft momenteel in Rusland en de trainer is niet van plan om vrouw en kind opnieuw maandenlang te missen. Bovendien zullen de prestaties in PO I doorslaggevend zijn in de beslissing om door te gaan met Vercauteren. Moest het niet zover komen, plukt Antwerp zijn opvolger mogelijk in eigen land weg. Zo stelt HLN dat Alexander Blessin hoog op de verlanglijst staan. De Duitser leverde goed werk af bij KV Oostende en leidde de Kustploeg (met redelijk beperkt spelersmateriaal) richting PO II. Opvallend, ook Guathier Ganaye (CEO bij KVO) werd eerder al aan de Great Old gelinkt.

LEES OOK: Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Welke trainer schat u momenteel het hoogst in?

Meest recent

‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

15
15
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

43
43
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

26
26
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

51
51
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

76
76
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

244
244
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

231
231
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

63
63
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

151
151
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

336
336
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

201
201
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

361
361
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

322
322
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

105
105
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

101
101
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

447
447
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

252
252
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

321
321
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

671
671
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

278
278
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

466
466
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

642
642
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

668
668
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

680
680
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

228
228

Meer sportnieuws