'Antwerp lonkt naar PO II voor opvolger Vercauteren'

door
'Antwerp lonkt naar PO II voor opvolger Vercauteren'

Het beloven bijzonder drukke weken en maanden te worden op de Bosuil. Antwerp FC gaat vanaf vrijdagavond vol de strijd aan om de tweede plaats, maar ook naar volgend seizoen toe moet er een pak werk opgeknapt worden. Dat Lior Refaelov vertrekt staat inmiddels vast, verder is er vooral veel onzekerheid.


Gezien de vele huurlingen in de kern en spelers die einde contract zijn, zal er flink aan de selectie gesleuteld moeten worden. Daarnaast moet preses Paul Gheysens een beslissing nemen over de verdere samenwerking met sportieve baas Luciano D'Onofrio. Die laatste kan alvast op steeds minder krediet rekenen. Maar ook achter de positie van hoofdcoach staat nog een vraagteken. Het contract van Frank Vercauteren loopt slechts tot eind dit seizoen. En het is lang niet zeker dat die overeenkomst verlengd wordt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt alvast naar mogelijke opvolgers gekeken.

Of Vercauteren langer op post blijft, hangt grotendeels af van zijn privésituatie. Zijn gezien verblijft momenteel in Rusland en de trainer is niet van plan om vrouw en kind opnieuw maandenlang te missen. Bovendien zullen de prestaties in PO I doorslaggevend zijn in de beslissing om door te gaan met Vercauteren. Moest het niet zover komen, plukt Antwerp zijn opvolger mogelijk in eigen land weg. Zo stelt HLN dat Alexander Blessin hoog op de verlanglijst staan. De Duitser leverde goed werk af bij KV Oostende en leidde de Kustploeg (met redelijk beperkt spelersmateriaal) richting PO II. Opvallend, ook Guathier Ganaye (CEO bij KVO) werd eerder al aan de Great Old gelinkt.

LEES OOK: 'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Welke trainer schat u momenteel het hoogst in?

Meest recent

Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

3
3
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

104
104
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

43
43
'Renard slaat stevig toe: Anderlecht frustreert Brugge'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

207
207
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

359
359
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

36
36
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

206
206
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

216
216
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

53
53
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

141
141
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

451
451
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

170
170
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

114
114
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

197
197
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

107
107
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

220
220
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

155
155
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

56
56
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

107
107
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

386
386
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

105
105
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

422
422
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

42
42
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

122
122

Meer sportnieuws