'Antwerp lonkt naar PO II voor opvolger Vercauteren'

700 stemmen
'Antwerp lonkt naar PO II voor opvolger Vercauteren'

Het beloven bijzonder drukke weken en maanden te worden op de Bosuil. Antwerp FC gaat vanaf vrijdagavond vol de strijd aan om de tweede plaats, maar ook naar volgend seizoen toe moet er een pak werk opgeknapt worden. Dat Lior Refaelov vertrekt staat inmiddels vast, verder is er vooral veel onzekerheid.


Gezien de vele huurlingen in de kern en spelers die einde contract zijn, zal er flink aan de selectie gesleuteld moeten worden. Daarnaast moet preses Paul Gheysens een beslissing nemen over de verdere samenwerking met sportieve baas Luciano D'Onofrio. Die laatste kan alvast op steeds minder krediet rekenen. Maar ook achter de positie van hoofdcoach staat nog een vraagteken. Het contract van Frank Vercauteren loopt slechts tot eind dit seizoen. En het is lang niet zeker dat die overeenkomst verlengd wordt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt alvast naar mogelijke opvolgers gekeken.

Of Vercauteren langer op post blijft, hangt grotendeels af van zijn privésituatie. Zijn gezien verblijft momenteel in Rusland en de trainer is niet van plan om vrouw en kind opnieuw maandenlang te missen. Bovendien zullen de prestaties in PO I doorslaggevend zijn in de beslissing om door te gaan met Vercauteren. Moest het niet zover komen, plukt Antwerp zijn opvolger mogelijk in eigen land weg. Zo stelt HLN dat Alexander Blessin hoog op de verlanglijst staan. De Duitser leverde goed werk af bij KV Oostende en leidde de Kustploeg (met redelijk beperkt spelersmateriaal) richting PO II. Opvallend, ook Guathier Ganaye (CEO bij KVO) werd eerder al aan de Great Old gelinkt.

🚀

Welke trainer schat u momenteel het hoogst in?

Meest recent

Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

0
0
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

43
43
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

74
74
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

243
243
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

95
95
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

89
89
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

148
148
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

182
182
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

197
197
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

64
64
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

155
155
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

292
292
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

383
383
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

84
84
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

539
539
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

79
79
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

454
454
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

646
646
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

253
253
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

308
308
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

934
934
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

498
498
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

463
463

Meer sportnieuws