'Antwerp lonkt naar PO II voor opvolger Vercauteren'

door
'Antwerp lonkt naar PO II voor opvolger Vercauteren'

Het beloven bijzonder drukke weken en maanden te worden op de Bosuil. Antwerp FC gaat vanaf vrijdagavond vol de strijd aan om de tweede plaats, maar ook naar volgend seizoen toe moet er een pak werk opgeknapt worden. Dat Lior Refaelov vertrekt staat inmiddels vast, verder is er vooral veel onzekerheid.


Gezien de vele huurlingen in de kern en spelers die einde contract zijn, zal er flink aan de selectie gesleuteld moeten worden. Daarnaast moet preses Paul Gheysens een beslissing nemen over de verdere samenwerking met sportieve baas Luciano D'Onofrio. Die laatste kan alvast op steeds minder krediet rekenen. Maar ook achter de positie van hoofdcoach staat nog een vraagteken. Het contract van Frank Vercauteren loopt slechts tot eind dit seizoen. En het is lang niet zeker dat die overeenkomst verlengd wordt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt alvast naar mogelijke opvolgers gekeken.

Of Vercauteren langer op post blijft, hangt grotendeels af van zijn privésituatie. Zijn gezien verblijft momenteel in Rusland en de trainer is niet van plan om vrouw en kind opnieuw maandenlang te missen. Bovendien zullen de prestaties in PO I doorslaggevend zijn in de beslissing om door te gaan met Vercauteren. Moest het niet zover komen, plukt Antwerp zijn opvolger mogelijk in eigen land weg. Zo stelt HLN dat Alexander Blessin hoog op de verlanglijst staan. De Duitser leverde goed werk af bij KV Oostende en leidde de Kustploeg (met redelijk beperkt spelersmateriaal) richting PO II. Opvallend, ook Guathier Ganaye (CEO bij KVO) werd eerder al aan de Great Old gelinkt.

LEES OOK: 'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Welke trainer schat u momenteel het hoogst in?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

58
58
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

79
79
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

112
112
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

101
101
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

75
75
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

42
42
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

217
217
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

333
333
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

79
79
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

525
525
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

270
270
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

407
407
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

95
95
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

46
46
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

88
88
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

294
294
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws