'Gheysens lonkt naar directe concurrent voor opvolger D'Onofrio'

door
'Gheysens lonkt naar directe concurrent voor opvolger D'Onofrio'

Antwerp FC plaatste zich maandagavond voor Play-Off I en zal daarin volop de strijd aangaan voor de tweede plaats. Ondertussen heerst er op de Bosuil wel heel wat onduidelijkheid naar volgend seizoen toe. Zo worden grote vraagtekens geplaatst bij de toekomst van sportieve baas Luciano D'Onofrio.


De bal ging afgelopen weekend aan het rollen na een uitgebreid artikel in Gazet van Antwerpen, waarin men schetste hoe verdeeld RAFC momenteel is. Een deel van de club zou mikken op een modernere werking en zou niet langer achter de aanpak van D'Onofrio staan. Antwerp ontkende die berichtgeving, maar het ontslag van teammanager Frédéric Leidgens (een vertrouweling van D'Onofrio) toont aan dat het wel degelijk rommelt binnen de club. In ieder geval zou voor 1 juni een beslissing genomen moeten worden. Een vertrek van de sportieve chef lijkt momenteel het meest realistische scenario.

Ondertussen wordt al flink gespeculeerd over een mogelijke vervanger. Eerder deze week viel al de naam van Louis van Gaal, maar dat lijkt onwaarschijnlijk. RMC-journalist Sacha Tavolieri laat op Twitter dan weer uitschijnen dan voorzitter Paul Gheysens ook aan Gauthier Ganaye denkt. Sinds vorige zomer is deze Fransman aan de slag als CEO bij KV Oostende en daar levert hij uitstekend werk af. Hij bekleedt momenteel ook soortgelijke functie bij KVO's zusterclub AS Nancy.

Ganaye is nog behoorlijk jong en heeft een frisse visie, toch deed hij ook al de nodige ervaring op. In het recente verleden voerde hij ook bestuursfuncties uit bij FC Barnsley en OGC Nice. De vraag is echter of Ganaye zijn huidige dubbeljob zomaar wil opgeven. Bovendien gaat het om speculaties, van toenadering tussen beide partijen lijkt dus nog geen sprake.

LEES OOK: Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Antwerp kan beter met D'Onofrio doorgaan ...

Meest recent

‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

1
1
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

24
24
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

198
198
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

64
64
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

53
53
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

61
61
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

125
125
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

95
95
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

168
168
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

69
69
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

533
533
Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

99
99
Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Vincent Janssen was afgelopen weekend weer de grote uitblinker bij Antwerp FC. Maar dat was allicht ...

765
765
Radja aangeslagen: walgelijke uitspraken Beerschot-fans onthuld

Beerschot VA heeft zich maandagavond na een uiterst tumultueuze wedstrijd verzekerd van een plek in ...

385
385
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

69
69
'Transfervuurwerk Genk: De Condé staat voor titanenjob'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

288
288
'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

200
200
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

122
122
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

210
210
'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

600
600
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

522
522
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

94
94
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

254
254
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

185
185
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

683
683

Meer sportnieuws