'Gheysens lonkt naar directe concurrent voor opvolger D'Onofrio'

door
'Gheysens lonkt naar directe concurrent voor opvolger D'Onofrio'

Antwerp FC plaatste zich maandagavond voor Play-Off I en zal daarin volop de strijd aangaan voor de tweede plaats. Ondertussen heerst er op de Bosuil wel heel wat onduidelijkheid naar volgend seizoen toe. Zo worden grote vraagtekens geplaatst bij de toekomst van sportieve baas Luciano D'Onofrio.


De bal ging afgelopen weekend aan het rollen na een uitgebreid artikel in Gazet van Antwerpen, waarin men schetste hoe verdeeld RAFC momenteel is. Een deel van de club zou mikken op een modernere werking en zou niet langer achter de aanpak van D'Onofrio staan. Antwerp ontkende die berichtgeving, maar het ontslag van teammanager Frédéric Leidgens (een vertrouweling van D'Onofrio) toont aan dat het wel degelijk rommelt binnen de club. In ieder geval zou voor 1 juni een beslissing genomen moeten worden. Een vertrek van de sportieve chef lijkt momenteel het meest realistische scenario.

Ondertussen wordt al flink gespeculeerd over een mogelijke vervanger. Eerder deze week viel al de naam van Louis van Gaal, maar dat lijkt onwaarschijnlijk. RMC-journalist Sacha Tavolieri laat op Twitter dan weer uitschijnen dan voorzitter Paul Gheysens ook aan Gauthier Ganaye denkt. Sinds vorige zomer is deze Fransman aan de slag als CEO bij KV Oostende en daar levert hij uitstekend werk af. Hij bekleedt momenteel ook soortgelijke functie bij KVO's zusterclub AS Nancy.

Ganaye is nog behoorlijk jong en heeft een frisse visie, toch deed hij ook al de nodige ervaring op. In het recente verleden voerde hij ook bestuursfuncties uit bij FC Barnsley en OGC Nice. De vraag is echter of Ganaye zijn huidige dubbeljob zomaar wil opgeven. Bovendien gaat het om speculaties, van toenadering tussen beide partijen lijkt dus nog geen sprake.

LEES OOK: Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

Antwerp kan beter met D'Onofrio doorgaan ...

Meest recent

Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

21
21
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

187
187
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

29
29
Taravel onthult meteen aanbieding om Anderlecht te verlaten

Anderlecht wil donderdag een ticket voor de bekerfinale pakken, maar dat belooft een zeer lastige ...

274
274
Seizoensverrassing duidelijk over toekomst bij Club

Bij Club Brugge mogen we in de zomer weer heel wat beweging gaan verwachten. Heel wat smaakmakers ...

131
131
Alderweireld tipt op verrassing in WK-selectie Duivels

Voor de Rode Duivels staan de komende maanden volledig in het teken van het WK. In maart staat er al ...

62
62
'Standard schuift titularis plots opzij: transfer op komst'

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Ook Standard is nog niet uitgeteld, al ...

104
104
'Pikante transfer Bayern: Kompany haalt oud-ploegmaat'

Bayern München ligt nog steeds goed op koers om dit seizoen meer dan één prijs te ...

82
82
'Bizarre transferwending Vandevoordt: oorzaak bekend'

Het werd voor een aantal Rode Duivels een bewogen wintermercato. Ook Maarten Vandevoordt werd her en ...

64
64
Nieuw rampseizoen Tottenham: trainer alweer ontslagen

In de Premier League vallen dit seizoen alweer enkele topclubs door de mand. Titelverdediger ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht moet TD schrappen, Kane weg bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

348
348
Zéér straf: Union verbaast en hoort bij top van Europa

Union SG is de titelverdediger in de Jupiler Pro League en de Brusselse club prijkt weer bovenaan ...

75
75
Alderweireld doet tranen rollen: Woorden raken héél diep

Toby Alderweireld stapte ongeveer twee jaar geleden een heel nieuw leven in. Eén van de ...

69
69
Nieuw trainersontslag in België: officiële bevestiging

De Belgische clubs lachen er niet mee. Dit seizoen werden al verschillende trainers ontslagen met ...

116
116
Romelu Lukaku afgemaakt na misser: 'Napoli grijpt in'

Romelu Lukaku is nog op zoek naar zijn beste vorm na een slepende blessure. Antonio Conte brengt de ...

206
206
'Club Brugge maakt kans: ex-JPL-topper in moeilijk parket'

Club Brugge gaat in de zomer bijna een halve basisploeg moeten vervangen. De Bruggelingen zijn ...

657
657
Pril geluk na drama: Aster Nzeyimana getuigt emotioneel

Aster Nzeyimana en Lize Feryn verwachten samen een kindje. Dat nieuws raakte afgelopen weekend ...

14
14
Grote zorgen om Debast: wat is er aan de hand?

Bondscoach Rudi Garcia mag zich stilaan zorgen maken. De Rode Duivels vallen als vliegen en het valt ...

196
196
OH Leuven voor historische avond: voluit voor megastunt

OH Leuven heeft het Belgische vrouwenvoetbal dit seizoen internationaal op de kaart gezet. Ze ...

35
35
'Belgische topclubs krijgen buitenkans op ex-JPL-topper'

De Belgische topclubs zijn ondertussen al bezig met het voorbereiden op de transferperiode van ...

234
234
Westerlo voert alweer drastische besparing door

KVC Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein dat de kosten naar beneden moeten. Dat is al duidelijk ...

126
126
Pakt Anderlecht uit met terugkeer publiekslieveling?

RSC Anderlecht staat er financieel een stuk beter voor dan pakweg vijf jaar geleden. Sportief ...

788
788
Trainerszoektocht Anderlecht: Gillet ziet twee opties

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

306
306
Brugse afgang zindert na: OM zet De Zerbi op straat

Een tweetal weken geleden werd Olympique de Marseille na een pijnlijke nederlaag op Club Brugge KV ...

126
126
Transferwending Club Brugge: zelfs bondscoach vol verbazing

Club Brugge plande voor aanvang van de wintermercato een flink transferoffensief, maar haalde ...

560
560

Meer sportnieuws