Genk houdt hart vast voor vertrek drie sterspelers

door
Genk houdt hart vast voor vertrek drie sterspelers

Hoewel de Play-Offs nog van start moeten gaan, is het seizoen voor KRC Genk nu al grotendeels geslaagd. De Limburgers legden zondagavond immers beslag op de Beker van België en verzekerden zich op die manier van een gunstig Europees ticket. Maar dat succes heeft ook een keerzijde.


Een aantal sterkhouders wist zich de voorbije maanden immers serieus in de kijker te spelen en dus moet Racing vrezen voor enkele vertrekkers. Vooral aan de mouw van Paul Onuachu (26) zal ongetwijfeld hard getrokken worden. De Nigeriaanse spits kan dan ook geweldige cijfers voorleggen en die zullen ongetwijfeld niet onopgemerkt zijn gebleven in het buitenland. Maar ook flankaanvallers Yunja Ito (28) en Theo Bongonda (25) wisten dit seizoen indruk te maken. Gezien hun leeftijd kan het drietal ook niet meer te lang meer wachten indien ze de stap naar een grote competitie willen zetten.

Genk houdt dan ook rekening met een eventueel vertrek, al zal TD Dimitri De Condé er alles aan doen om hen nog een jaartje langer in de Luminus Arena te houden. "Als je een club in België bent, weet je dat het moeilijk kan worden. Maar we gaan er, in samenspraak met de spelers, alles aan doen om dat zoveel mogelijk te vermijden. Het is heel belangrijk dat we Europa ingaan. Dat leeft in de groep. Ook de jongens die we eventueel willen aantrekken vinden dat belangrijk. Op korte termijn is dit een fantastische bonus om zoveel mogelijk jongens te overtuigen", aldus De Condé op het virtuele bekerfeest van de club.

LEES OOK: KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

Indien Genk slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

41
41
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

6
6
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

28
28
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

44
44
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

330
330
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

279
279
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

247
247
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

72
72
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

572
572
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

558
558
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

296
296
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

103
103
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

150
150
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

53
53
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

419
419
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

58
58
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

145
145
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

139
139
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

199
199
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

174
174
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

376
376
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws