Genk houdt hart vast voor vertrek drie sterspelers

door
Genk houdt hart vast voor vertrek drie sterspelers

Hoewel de Play-Offs nog van start moeten gaan, is het seizoen voor KRC Genk nu al grotendeels geslaagd. De Limburgers legden zondagavond immers beslag op de Beker van België en verzekerden zich op die manier van een gunstig Europees ticket. Maar dat succes heeft ook een keerzijde.


Een aantal sterkhouders wist zich de voorbije maanden immers serieus in de kijker te spelen en dus moet Racing vrezen voor enkele vertrekkers. Vooral aan de mouw van Paul Onuachu (26) zal ongetwijfeld hard getrokken worden. De Nigeriaanse spits kan dan ook geweldige cijfers voorleggen en die zullen ongetwijfeld niet onopgemerkt zijn gebleven in het buitenland. Maar ook flankaanvallers Yunja Ito (28) en Theo Bongonda (25) wisten dit seizoen indruk te maken. Gezien hun leeftijd kan het drietal ook niet meer te lang meer wachten indien ze de stap naar een grote competitie willen zetten.

Genk houdt dan ook rekening met een eventueel vertrek, al zal TD Dimitri De Condé er alles aan doen om hen nog een jaartje langer in de Luminus Arena te houden. "Als je een club in België bent, weet je dat het moeilijk kan worden. Maar we gaan er, in samenspraak met de spelers, alles aan doen om dat zoveel mogelijk te vermijden. Het is heel belangrijk dat we Europa ingaan. Dat leeft in de groep. Ook de jongens die we eventueel willen aantrekken vinden dat belangrijk. Op korte termijn is dit een fantastische bonus om zoveel mogelijk jongens te overtuigen", aldus De Condé op het virtuele bekerfeest van de club.

LEES OOK: 'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

Indien Genk slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: "Nieuwe vrouwen..."

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

2
2
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

0
0
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

38
38
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

34
34
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

50
50
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

402
402
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

83
83
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

20
20
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

59
59
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

48
48
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

48
48
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

45
45
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

60
60
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

175
175
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

293
293
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

131
131
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

207
207
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

367
367
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

104
104
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

77
77
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

180
180
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

43
43
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

339
339
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

428
428

Meer sportnieuws