Genk houdt hart vast voor vertrek drie sterspelers

door
Genk houdt hart vast voor vertrek drie sterspelers

Hoewel de Play-Offs nog van start moeten gaan, is het seizoen voor KRC Genk nu al grotendeels geslaagd. De Limburgers legden zondagavond immers beslag op de Beker van België en verzekerden zich op die manier van een gunstig Europees ticket. Maar dat succes heeft ook een keerzijde.


Een aantal sterkhouders wist zich de voorbije maanden immers serieus in de kijker te spelen en dus moet Racing vrezen voor enkele vertrekkers. Vooral aan de mouw van Paul Onuachu (26) zal ongetwijfeld hard getrokken worden. De Nigeriaanse spits kan dan ook geweldige cijfers voorleggen en die zullen ongetwijfeld niet onopgemerkt zijn gebleven in het buitenland. Maar ook flankaanvallers Yunja Ito (28) en Theo Bongonda (25) wisten dit seizoen indruk te maken. Gezien hun leeftijd kan het drietal ook niet meer te lang meer wachten indien ze de stap naar een grote competitie willen zetten.

Genk houdt dan ook rekening met een eventueel vertrek, al zal TD Dimitri De Condé er alles aan doen om hen nog een jaartje langer in de Luminus Arena te houden. "Als je een club in België bent, weet je dat het moeilijk kan worden. Maar we gaan er, in samenspraak met de spelers, alles aan doen om dat zoveel mogelijk te vermijden. Het is heel belangrijk dat we Europa ingaan. Dat leeft in de groep. Ook de jongens die we eventueel willen aantrekken vinden dat belangrijk. Op korte termijn is dit een fantastische bonus om zoveel mogelijk jongens te overtuigen", aldus De Condé op het virtuele bekerfeest van de club.

LEES OOK: 'Transfervuurwerk Genk: De Condé staat voor titanenjob'

Indien Genk slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

21
21
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

47
47
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

127
127
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

143
143
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

88
88
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

30
30
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

165
165
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

279
279
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

100
100
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

488
488
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

253
253
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

434
434
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

366
366
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

384
384
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

73
73
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

62
62
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

97
97
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

231
231
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

344
344
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

216
216
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

97
97
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

175
175
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

231
231
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

83
83

Meer sportnieuws