Genk houdt hart vast voor vertrek drie sterspelers

door
Genk houdt hart vast voor vertrek drie sterspelers

Hoewel de Play-Offs nog van start moeten gaan, is het seizoen voor KRC Genk nu al grotendeels geslaagd. De Limburgers legden zondagavond immers beslag op de Beker van België en verzekerden zich op die manier van een gunstig Europees ticket. Maar dat succes heeft ook een keerzijde.


Een aantal sterkhouders wist zich de voorbije maanden immers serieus in de kijker te spelen en dus moet Racing vrezen voor enkele vertrekkers. Vooral aan de mouw van Paul Onuachu (26) zal ongetwijfeld hard getrokken worden. De Nigeriaanse spits kan dan ook geweldige cijfers voorleggen en die zullen ongetwijfeld niet onopgemerkt zijn gebleven in het buitenland. Maar ook flankaanvallers Yunja Ito (28) en Theo Bongonda (25) wisten dit seizoen indruk te maken. Gezien hun leeftijd kan het drietal ook niet meer te lang meer wachten indien ze de stap naar een grote competitie willen zetten.

Genk houdt dan ook rekening met een eventueel vertrek, al zal TD Dimitri De Condé er alles aan doen om hen nog een jaartje langer in de Luminus Arena te houden. "Als je een club in België bent, weet je dat het moeilijk kan worden. Maar we gaan er, in samenspraak met de spelers, alles aan doen om dat zoveel mogelijk te vermijden. Het is heel belangrijk dat we Europa ingaan. Dat leeft in de groep. Ook de jongens die we eventueel willen aantrekken vinden dat belangrijk. Op korte termijn is dit een fantastische bonus om zoveel mogelijk jongens te overtuigen", aldus De Condé op het virtuele bekerfeest van de club.

LEES OOK: De Condé krijgt plots vijf versterkingen bij KRC Genk

Trending:

'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'
'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Indien Genk slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

32
32
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

89
89
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

291
291
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

93
93
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

32
32
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

512
512
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

73
73
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

750
750
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

148
148
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

145
145
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

279
279
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

101
101
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

751
751
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

546
546
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

347
347
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

219
219
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

752
752
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

55
55
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

367
367
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

354
354
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

441
441
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1269
1269
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

73
73
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2209
2209
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

144
144

Meer sportnieuws