'Club Brugge plakt torenhoog prijskaartje op Kossounou'

door
'Club Brugge plakt torenhoog prijskaartje op Kossounou'

Het bestuur van Club Brugge slaagde er vorige zomer verrassend genoeg in om zowat alle sterkhouders aan boord te houden, maar de kans is klein dat ze dit opnieuw gaan flikken in de komende transferperiode. Een aantal steunpilaren is immers grof wild op de markt. Vooral de strijd om Odilon Kossounou lijkt helemaal los te barsten.


De Ivoriaanse verdediger brak de voorbije maanden helemaal door en wierp zich op tot één van de betere verdedigers op de Belgische velden. Bovendien kan hij ook op het middenveld depanneren én heeft hij op zijn 20ste nog een ruime progressiemarge. Aan interesse dan ook geen gebrek. In de voorbije weken werden bijvoorbeeld de twee clubs uit Milaan alsook Wolverhampton Wanderers genoemd. En de lijst met gegadigden wordt alleen maar langer.

Zo melden media als Fussballeck en Lifemag via The Sun dat ook Bayer Leverkusen, Arsenal FC en Manchester City lonken naar de jonge Ivoriaan. Die laatste club ziet hem allicht als een investering op de toekomst, de kans dat hij daar meteen in de A-kern terecht komt is klein. Maar de Europese subtop lijkt een realistische stap. Kossounou heeft in Brugge wel nog een contract tot medio 2024. Geïnteresseerden zullen dus ongetwijfeld stevig in de buidel moeten tasten.
UPDATE 20u42
Volgens het Duitse Sport90 prijkt Odilon Kossounou wel degelijk op het verlanglijstje van Bayer Leverkusen. Er wordt zelfs gewag gemaakt van een bod om en bij de tien miljoen euro, maar dat zou volgens het medium resoluut zijn afgewezen door Club Brugge. Meer nog, bij Blauw-Zwart zou men minstens 20(!) miljoen euro willen vangen voor de Ivoriaan. Een bedrag dat – gezien de huidige marktsituatie – bijzonder hoog is voor een centrale verdediger. Het valt dan ook af te wachten of één van de geïnteresseerden bereid is om deze gigantische som op tafel te leggen voor de Bruggeling. 

LEES OOK: Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Zal Kossounou deze zomer vertrekken bij Club Brugge?

Meest recent

Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

6
6
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

13
13
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

18
18
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

161
161
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

22
22
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

90
90
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

22
22
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

29
29
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

95
95
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

219
219
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

5
5
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

278
278
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

165
165
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

115
115
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

45
45
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

206
206
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

69
69
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

229
229
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

52
52
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

82
82
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

118
118
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

90
90
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

75
75
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

602
602

Meer sportnieuws