Lichtpuntje na Real-misstap: "Sergio Ramos is verleden tijd"

door
Lichtpuntje na Real-misstap:

Real Madrid speelde 0-0 tegen Real Betis. De Koninklijke doet het dit seizoen vooral defensief zeer goed. De afgelopen weken doet Eder Militao het goed centraal in de defensie. Hij krijgt veel lof in de Spaanse pers.

"De wedstrijden stapelen zich op en Militao laat zien dat hij zijn goede niveau behoudt", constateert AS. "Hij voorkwam in de 23e minuut een counter via Diego Lainez en voorkwam in de 43e minuut dat Borja Iglesias kon scoren. Het rendement van een onbetwiste basiskracht."

Sport deelde Militao een zeven uit. “De Braziliaan is bezig aan een geweldig seizoen en valt absoluut niet uit de toon in de defensie. De afwezigheid van Sergio Ramos bezorgt de aanhang van Real Madrid totaal geen kopzorgen meer. Hij vormt een efficiënt koppel met Raphaël Varane." 

"Wie herinnert zich Sergio Ramos nog?”, kopt Marca. "Militao heeft alle twijfels van zich afgeschud. Het gelach van iedereen is verstomd. Militao haalt een spectaculair niveau en er zullen amper mensen zijn die nog twijfelen of hij wel geschikt is voor Real Madrid. Hij wordt elke wedstrijd beter en Zidane zou voor een bijzonder lastige keuze staan als al zijn centrale verdedigers fit zouden zijn. Voorheen kon Sergio Ramos op vijftig procent voor dit elftal spelen, maar nu? Ramos is verleden tijd. Hij zal het heel moeilijk hebben om aan spelen toe te komen als hij terugkeert. En ook om zijn contract te verlengen gezien het niveau van Militao, Varane en ook Nacho Fernández."

Ramos is einde contract en kende dit seizoen veel blessureleed. Toch was hij altijd zeer belangrijk op het veld. Het is nog onduidelijk of hij Real Madrid gaat verlaten in de zomer.

LEES OOK: 'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Te kort door de bocht?

Meest recent

'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

1
1
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

15
15
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

9
9
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

102
102
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

100
100
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

135
135
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

133
133
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

82
82
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

160
160
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

639
639
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

80
80
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

43
43
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

112
112
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

516
516
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

222
222
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

565
565
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

177
177
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

234
234
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

41
41
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

53
53
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

675
675
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

835
835
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

152
152
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

314
314
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

408
408

Meer sportnieuws