Volgens Michel Thiry, spelersagent van onder meer Marcin Wasilewski, is Herman Van Holsbeeck de beste clubbestuurder van ons land. Van Holsbeeck is sinds 2003 manager bij RSC
Anderlecht. Thiry bewierookte hem in
La Dernière Heure.
"Als er voetbaloscars zouden bestaan, zou de Oscar voor beste clubbestuurder zonder twijfel naar Van Holsbeeck gaan", aldus Thiry. De Luikenaar is ervan overtuigd dat niemand in ons land beter zijn club weet te leiden dan de manager van
Paars-Wit.
"Hij werkt erg hard en heeft een neus voor goede zaken. Als er iets misloopt mag je ook niet alles op hem afrekenen, want soms krijgt hij ook orders van hogerhand."
Naast Van Holsbeeck scoort ook Jean-François de Sart van Standard erg goed bij Thiry. "Hij heeft veel minder ervaring en minder invloed binnen zijn club dan de manager van Anderlecht, maar hij voelt het voetbal erg goed aan. Dat is een pluspunt", aldus Thiry.
LEES OOK:
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht