Ligue 1 razend spannend na krankzinnig slot bij PSG

150 stemmen
Ligue 1 razend spannend na krankzinnig slot bij PSG

In de Franse Ligue 1 blijft de titelstrijd bijzonder spannend. Eerste achtervolger Paris Saint-Germain profiteerde zondagmiddag immers optimaal van het puntenverlies bij leider Lille OSC. Al moest de titelverdediger wel bijzonder diep gaan in het spektakelstuk tegen Saint-Etienne: 3-2.


De partij in het Parc des Princes barstte pas diep in de tweede helft helemaal los. Denis Bouanga zette de bezoekers na 79 minuten verrassend op voorsprong. Maar vervolgens nam Kylian Mbappé de Parijzenaars bij de hand. Met twee doelpunten leek de wereldkampioen zijn ploeg een gouden overwinning te bezorgen.

Dat was echter buiten Romain Hamouma gerekend. De ervaren flankspeler bezorgde Saint-Etienne in de extra tijd alsnog de gelijkmaker. De puntendeling leek dus een feit. Toch trok PSG alsnog aan het langste einde: in de 95ste minuut bevrijdde Mauro Icardi de hoofdstedelingen. Door deze zege nadert de titelverdediger weer tot één punt van de eerste plaats. Er zijn nog vijf speeldagen te gaan in de Ligue 1.

PSG wordt toch weer kampioen ...

Meest recent

Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

64
64
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

252
252
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

60
60
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

314
314
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

117
117
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

589
589
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

158
158
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

508
508
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

491
491
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

163
163
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

308
308
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

964
964
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

404
404
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

304
304
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

430
430
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

367
367
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

269
269
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

198
198
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

452
452
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

358
358
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

128
128
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

203
203
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

237
237
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

179
179

Meer sportnieuws