Cercle maakt toekomst Vanderhaeghe bekend

door
Cercle maakt toekomst Vanderhaeghe bekend

Zondag wordt de degradatiestrijd nog helemaal beslist op de slotspeeldag van de reguliere competitie, maar bij Cercle Brugge kunnen ze al op beide oren slapen. De Vereniging is al helemaal zeker van het behoud nadat het vorige week won van OHL en Moeskroen onderuit ging tegen Antwerp. Daardoor staat er in hun slotmatch tegen KV Oostende niets meer op het spel.


Yves Vanderhaeghe heeft zijn missie zo volbracht. Het Nieuwsblad weet dat de 51-jarige dan ook logischerwijs volgend seizoen mag aanblijven als coach van Cercle. Op het einde van de maand zou hij afreizen naar Monaco om daar met het bestuur te overleggen over volgend seizoen. Opmerkelijk daarbij is dat Vanderhaeghe in het Prinsdom ook enkele trainingssessies zou moeten gaan geven. Op die manier kan hij enkele spelers van de moederclub aan het werk zien die in aanmerking komen om volgend seizoen aan Cercle uitgeleend te worden.

UPDATE 17/04
De toekomst van Vanderhaeghe bij de Vereniging staat dus vast. Dat werd inmiddels ook officieel bevestigd door technisch directeur Carlos Aviña. Die hoopt nog een tijdje door te gaan met de trainer. "Het is heel erg duidelijk: vanaf het moment dat ik Yves heb ontmoet had ik een heel erg goed gevoel. Ik geloofde er ook enorm in dat we gingen slagen in ons opzet. Daarom is het idee niet alleen dat Yves Vanderhaeghe aanblijft voor volgend seizoen, maar echt voor de lange termijn aanblijft", zei Aviña op zijn persbabbel.

LEES OOK: 'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

Vanderhaeghe hoort bij de 10 beste Belgische trainers van het moment ...

Meest recent

Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

49
49
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

87
87
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

33
33
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

61
61
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

38
38
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

252
252
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

245
245
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

142
142
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

64
64
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

216
216
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

131
131
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

427
427
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

72
72
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

60
60
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

67
67
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

294
294
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

283
283
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

45
45
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

239
239
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

152
152
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

452
452
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

69
69
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

283
283
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1450
1450
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

457
457

Meer sportnieuws