Cercle maakt toekomst Vanderhaeghe bekend

door
Cercle maakt toekomst Vanderhaeghe bekend

Zondag wordt de degradatiestrijd nog helemaal beslist op de slotspeeldag van de reguliere competitie, maar bij Cercle Brugge kunnen ze al op beide oren slapen. De Vereniging is al helemaal zeker van het behoud nadat het vorige week won van OHL en Moeskroen onderuit ging tegen Antwerp. Daardoor staat er in hun slotmatch tegen KV Oostende niets meer op het spel.


Yves Vanderhaeghe heeft zijn missie zo volbracht. Het Nieuwsblad weet dat de 51-jarige dan ook logischerwijs volgend seizoen mag aanblijven als coach van Cercle. Op het einde van de maand zou hij afreizen naar Monaco om daar met het bestuur te overleggen over volgend seizoen. Opmerkelijk daarbij is dat Vanderhaeghe in het Prinsdom ook enkele trainingssessies zou moeten gaan geven. Op die manier kan hij enkele spelers van de moederclub aan het werk zien die in aanmerking komen om volgend seizoen aan Cercle uitgeleend te worden.

UPDATE 17/04
De toekomst van Vanderhaeghe bij de Vereniging staat dus vast. Dat werd inmiddels ook officieel bevestigd door technisch directeur Carlos Aviña. Die hoopt nog een tijdje door te gaan met de trainer. "Het is heel erg duidelijk: vanaf het moment dat ik Yves heb ontmoet had ik een heel erg goed gevoel. Ik geloofde er ook enorm in dat we gingen slagen in ons opzet. Daarom is het idee niet alleen dat Yves Vanderhaeghe aanblijft voor volgend seizoen, maar echt voor de lange termijn aanblijft", zei Aviña op zijn persbabbel.

LEES OOK: Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

Vanderhaeghe hoort bij de 10 beste Belgische trainers van het moment ...

Meest recent

Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

3
3
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

12
12
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

50
50
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

35
35
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

8
8
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

121
121
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

141
141
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

37
37
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

89
89
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

299
299
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

48
48
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

216
216
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

193
193
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

75
75
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

24
24
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

193
193
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

99
99
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

74
74
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

125
125
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

390
390
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

165
165
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48

Meer sportnieuws