'Dossier-Verschaeren sleept aan: Anderlecht onder druk'

448 stemmen
'Dossier-Verschaeren sleept aan: Anderlecht onder druk'

RSC Anderlecht gaat zondag op het veld van STVV op zoek naar een ticket voor Play-Off I, een gelijkspel is daarvoor al voldoende. Maar terwijl Vincent Kompany zijn mannen klaarstoomt voor dat beslissende duel, heeft ook sportief directeur Peter Verbeke zijn handen meer dan vol. Er liggen enkele prangende dossiers op zijn bureau.


Met name dat van Yari Verschaeren. De 19-jarige spelmaker is weer helemaal terug na maanden van blessureleed en geldt zelfs als één van de mogelijke verrassingen voor een EK-selectie. Maar in de zomer gaat het goudhaantje zijn laatste contractjaar in op Neerpede. Indien daar geen verandering in komt, dreigt RSCA hem in de komende mercato voor een beperkt bedrag te verkopen om te voorkomen dat hij enkele maanden later gratis de deur uitwandelt. En dat wil men absoluut voorkomen. SudPresse weet dan ook dat de club steeds meer onder druk komt te staan.

De gesprekken omtrent een contractverlenging zijn inmiddels weer hervat, maar van witte rook is voorlopig geen sprake. Het kamp-Verschaeren verlangt vooral de nodige sportieve garanties, dat is het belangrijkste. Maar men wil uiteraard ook financieel gezien boter bij de vis. Niet evident gezien de economische situatie van Paars-Wit. Vandaar ook dat het dossier blijft aanslepen.

Verschaeren zelf laat in een interview met SudPresse verstaan dat hij het dossier momenteel overlaat aan zijn entourage zodat hij zich optimaal op het voetbal kan focussen. Op zich wil hij graag blijven, maar uiteraard niet tegenover eender welke voorwaarden. Anderlecht hoopt in ieder geval op een snelle doorbraak en wil de overeenkomst nog voor het EK openbreken.

LEES OOK: Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Indien Verschaeren niet verlengt, moet RSCA hem komende zomer verkopen ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

52
52
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

39
39
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

78
78
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

107
107
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

25
25
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

42
42
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

242
242
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

148
148
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

37
37
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

196
196
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

137
137
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

412
412
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

326
326
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

127
127
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

92
92
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

162
162
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

194
194
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws