Met nog steeds 16 punten op eerste achtervolger blijft Club Brugge goed op weg naar een tweede landstitel op rij. Zowel op sportief als financieel vlak nam Blauw-Zwart de voorbije jaren dan ook de maat van de concurrentie in België. Een voorsprong die het terwijl tevens qua fanbeleving op de sociale mediakanalen trachtte uit te bouwen.
Daar komt de leider in de Jupiler Pro League nu met een nieuwe actie op de proppen. Hoewel hij met onder andere Johan Van Rumst, Jonas Ivens en Carl Hoefkens over een trouwe technische staf beschikt, krijgen supporters namelijk de kans om een dagje mee te lopen als assistent met Philippe Clement.
Het enige wat ze daarvoor hoeven te doen, is een vragenlijst invullen. En vervolgens de vingers kruisen dat zij worden uitgekozen om eens een exclusieve blik in de interne keuken van het oefencentrum in Westkapelle te mogen werpen.
Wie kent er alles van voetbal (of denkt het)? 🤓⚽
— Club Brugge KV (@ClubBrugge) April 15, 2021
Doe mee via https://t.co/DLisYSlhgR & wie weet loop je binnenkort een dag mee met Philippe Clement! 😍🔥 pic.twitter.com/ndBjM5Fz8l
LEES OOK: Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter
Arne Decraene