Vangt Club alsnog fraai bedrag voor Dennis?

door
Vangt Club alsnog fraai bedrag voor Dennis?

Het loopt de laatste weken allemaal wat minder bij Club Brugge, dat slechts zeven punten overhield aan zijn vijf voorbije competitiewedstrijden. Maar gezien de ruime voorsprong lijkt de landstitel niet meer in gevaar te komen. Achter de schermen is men bij Blauw-Zwart dan ook al bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen.

Dan willen de Bruggelingen opnieuw op meerdere fronten meestrijden, vooral Europees succes lijkt het grote doel te gaan worden. En dus zal er extra versterking aangetrokken moeten worden. Zeker indien bepaalde sterkhouders zouden vertrekken. Daarnaast wil Club ook een aantal spelers van de hand doen die niet meer in de plannen voorkomen. Emmanuel Dennis, die momenteel zonder veel succes wordt verhuurd aan FC Köln, hoort alvast bij die groep. En volgens Het Laatste Nieuws is een oplossing in de maak voor de Nigeriaanse aanvaller.

Zo stelt de krant dat het kamp-Dennis inmiddels de onderhandelingen heeft opgestart met onder meer Atalanta Bergamo. De Italiaanse (sub)topper zou ondanks zijn tegenvallende seizoen nog steeds interesse hebben in de 23-jarige. Dennis zou dus de eerste grote naam kunnen worden die in de zomer definitief vertrekt bij Blauw-Zwart. Al is een transfer zeker nog niet voor meteen. Indien de speler en zijn entourage een persoonlijk akkoord vinden met Atalanta, zal er ook op clubniveau nog een overeenkomst bereikt moeten worden.

UPDATE 10u45

Gezien de prestaties van Dennis ook bij FC Köln ondermaats zijn, leek Club Brugge een vogel voor de kat om nog een aardig bedrag te vangen voor zijn ooit zo bewierookte goudhaantje. Echter lijkt Blauw-Zwart daar nu toch nog op te mogen hopen.

Het valt evenwel af te wachten hoeveel Atalanta op tafel zal willen leggen voor de Nigeriaan, maar het feit dat een club van dat allure komt aankloppen, doet toch het beste vermoeden. Mochten er nog geïnteresseerde clubs zijn, kan de prijs bovendien nog worden opgedreven. 

De marktwaarde van Dennis bedraagt volgens Transfermarkt 11 miljoen euro, al heeft Club wel het nadeel dat het contract van de aanvaller in 2022 ten einde loopt. Zodoende staan ze in een mindere positie aan de onderhandelingstafel, al zullen Mannaert & co zich uiteraard niet zomaar laten afschepen.

LEES OOK: Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

Wat zal Dennis opleveren?

Meest recent

Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

46
46
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

30
30
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

388
388
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

74
74
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

258
258
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

73
73
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

362
362
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

348
348
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

120
120
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

430
430
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

244
244
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

453
453
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

506
506
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

424
424
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

183
183
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

260
260
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

342
342
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

225
225
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

93
93
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

222
222
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

209
209
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

63
63
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

689
689
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

127
127
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

663
663

Meer sportnieuws