Vangt Club alsnog fraai bedrag voor Dennis?

door
Vangt Club alsnog fraai bedrag voor Dennis?

Het loopt de laatste weken allemaal wat minder bij Club Brugge, dat slechts zeven punten overhield aan zijn vijf voorbije competitiewedstrijden. Maar gezien de ruime voorsprong lijkt de landstitel niet meer in gevaar te komen. Achter de schermen is men bij Blauw-Zwart dan ook al bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen.

Dan willen de Bruggelingen opnieuw op meerdere fronten meestrijden, vooral Europees succes lijkt het grote doel te gaan worden. En dus zal er extra versterking aangetrokken moeten worden. Zeker indien bepaalde sterkhouders zouden vertrekken. Daarnaast wil Club ook een aantal spelers van de hand doen die niet meer in de plannen voorkomen. Emmanuel Dennis, die momenteel zonder veel succes wordt verhuurd aan FC Köln, hoort alvast bij die groep. En volgens Het Laatste Nieuws is een oplossing in de maak voor de Nigeriaanse aanvaller.

Zo stelt de krant dat het kamp-Dennis inmiddels de onderhandelingen heeft opgestart met onder meer Atalanta Bergamo. De Italiaanse (sub)topper zou ondanks zijn tegenvallende seizoen nog steeds interesse hebben in de 23-jarige. Dennis zou dus de eerste grote naam kunnen worden die in de zomer definitief vertrekt bij Blauw-Zwart. Al is een transfer zeker nog niet voor meteen. Indien de speler en zijn entourage een persoonlijk akkoord vinden met Atalanta, zal er ook op clubniveau nog een overeenkomst bereikt moeten worden.

UPDATE 10u45

Gezien de prestaties van Dennis ook bij FC Köln ondermaats zijn, leek Club Brugge een vogel voor de kat om nog een aardig bedrag te vangen voor zijn ooit zo bewierookte goudhaantje. Echter lijkt Blauw-Zwart daar nu toch nog op te mogen hopen.

Het valt evenwel af te wachten hoeveel Atalanta op tafel zal willen leggen voor de Nigeriaan, maar het feit dat een club van dat allure komt aankloppen, doet toch het beste vermoeden. Mochten er nog geïnteresseerde clubs zijn, kan de prijs bovendien nog worden opgedreven. 

De marktwaarde van Dennis bedraagt volgens Transfermarkt 11 miljoen euro, al heeft Club wel het nadeel dat het contract van de aanvaller in 2022 ten einde loopt. Zodoende staan ze in een mindere positie aan de onderhandelingstafel, al zullen Mannaert & co zich uiteraard niet zomaar laten afschepen.

LEES OOK: 'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Wat zal Dennis opleveren?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

21
21
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

4
4
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

316
316
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

24
24
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

102
102
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

49
49
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

128
128
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

52
52
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

171
171
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

233
233
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

257
257
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

130
130
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

49
49
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

474
474
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

193
193
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

543
543
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

294
294
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

287
287
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

265
265
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

258
258
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

133
133
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

433
433
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

417
417
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

234
234

Meer sportnieuws