Vangt Club alsnog fraai bedrag voor Dennis?

251 stemmen
Vangt Club alsnog fraai bedrag voor Dennis?

Het loopt de laatste weken allemaal wat minder bij Club Brugge, dat slechts zeven punten overhield aan zijn vijf voorbije competitiewedstrijden. Maar gezien de ruime voorsprong lijkt de landstitel niet meer in gevaar te komen. Achter de schermen is men bij Blauw-Zwart dan ook al bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen.

Dan willen de Bruggelingen opnieuw op meerdere fronten meestrijden, vooral Europees succes lijkt het grote doel te gaan worden. En dus zal er extra versterking aangetrokken moeten worden. Zeker indien bepaalde sterkhouders zouden vertrekken. Daarnaast wil Club ook een aantal spelers van de hand doen die niet meer in de plannen voorkomen. Emmanuel Dennis, die momenteel zonder veel succes wordt verhuurd aan FC Köln, hoort alvast bij die groep. En volgens Het Laatste Nieuws is een oplossing in de maak voor de Nigeriaanse aanvaller.

Zo stelt de krant dat het kamp-Dennis inmiddels de onderhandelingen heeft opgestart met onder meer Atalanta Bergamo. De Italiaanse (sub)topper zou ondanks zijn tegenvallende seizoen nog steeds interesse hebben in de 23-jarige. Dennis zou dus de eerste grote naam kunnen worden die in de zomer definitief vertrekt bij Blauw-Zwart. Al is een transfer zeker nog niet voor meteen. Indien de speler en zijn entourage een persoonlijk akkoord vinden met Atalanta, zal er ook op clubniveau nog een overeenkomst bereikt moeten worden.

UPDATE 10u45

Gezien de prestaties van Dennis ook bij FC Köln ondermaats zijn, leek Club Brugge een vogel voor de kat om nog een aardig bedrag te vangen voor zijn ooit zo bewierookte goudhaantje. Echter lijkt Blauw-Zwart daar nu toch nog op te mogen hopen.

Het valt evenwel af te wachten hoeveel Atalanta op tafel zal willen leggen voor de Nigeriaan, maar het feit dat een club van dat allure komt aankloppen, doet toch het beste vermoeden. Mochten er nog geïnteresseerde clubs zijn, kan de prijs bovendien nog worden opgedreven. 

De marktwaarde van Dennis bedraagt volgens Transfermarkt 11 miljoen euro, al heeft Club wel het nadeel dat het contract van de aanvaller in 2022 ten einde loopt. Zodoende staan ze in een mindere positie aan de onderhandelingstafel, al zullen Mannaert & co zich uiteraard niet zomaar laten afschepen.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Wat zal Dennis opleveren?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

4
4
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

12
12
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

31
31
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

125
125
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

81
81
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

151
151
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

75
75
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

358
358
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

95
95
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

226
226
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

713
713
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

516
516
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

107
107
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

244
244
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

840
840
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

126
126
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

218
218
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

211
211
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

570
570
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

570
570
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1001
1001
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

350
350
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

543
543
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

345
345

Meer sportnieuws