Hoogspanning bij Antwerp: "Het is een onwerkbare situatie"

door
Hoogspanning bij Antwerp:

Antwerp FC herpakte zich maandagavond na de pijnlijke nederlaag tegen Anderlecht en plaatste zich voor Play-Off I door met 2-3 te winnen op Moeskroen. Of dat voldoende zal zijn om de interne rust te doen wederkeren, valt echter te betwijfelen. Achter de schermen zouden er immers serieuze spanningen heersen.


Binnen de club is er naar verluidt heel wat onvrede over sportieve baas Luciano D'Onofrio. Dat kwam afgelopen weekend aan het licht in een uitgebreid artikel van Gazet van Antwerpen. Maandag reageerde RAFC met een statement waarin die berichtgeving wordt ontkend, maar analist Peter Vandenbempt stelde bij Extra Time dat er weinig geloof moet gehecht worden aan het communiqué. Volgens hem zorgen D'Onofrio en zijn vertrouwelingen wel degelijk voor de nodige onvrede binnen de burelen op de Bosuil. Onder meer de lakse manier waarop zij omgaan met de corona-maatregelen levert heel wat interne frustratie op.

Vandenbempt durft zijn hand er dan ook niet voor in het vuur te steken dat de samenwerking met D'Onofrio wordt voortgezet. "Het is een onwerkbare situatie. Paul Gheysens staat daar nu en moet een keuze maken. Ook de supporters hebben zich geroerd met een open brief en vragen Gheysens om op te treden. De club wil vooruit. Ik ben benieuwd welke kant het zal uitgaan", klonk het bij Extra Time.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: fans genegeerd en interne ruzie

Antwerp heeft nood aan een nieuwe wind binnen het bestuur ...

Meest recent

'Loodzware opdracht Lukaku bij terugkeer bij Anderlecht'

Anderlecht moest zondag vrede nemen met een gelijkspel tegen KRC Genk. Eén van de ...

29
29
Geruststellend nieuws: Homawoo reageert na horrorbotsing

Standard slaagde er afgelopen weekend opnieuw niet in om zijn wedstrijd te winnen. Het moest deze ...

19
19
'Real Madrid heeft al mega vervanger voor Vinicius Jr'

Real Madrid hield zich al bij al nog vrij rustig op de transfermarkt deze zomer. Het bleef bij vier ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Bayern, Renard spreekt over transfers'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

179
179
Hommeles bij Antwerp: fans genegeerd en interne ruzie

Royal Antwerp FC ging met de billen bloot tegen KAA Gent en blijft in de Jupiler Pro League na een ...

419
419
Doku verbaast na glansrol: onthulling slaat in als bom

Jérémy Doku liet zich van zijn beste kant zien bij Manchester City. In de stadsderby ...

137
137
Degryse maakt brandhout van Genk-goudhaantje: “Irritant!”

Een veelbesproken speeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. Er vielen enkele rode kaarten en ...

454
454
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

240
240
Nieuw fenomeen bij KRC Genk: "Ronduit indrukwekkend"

We haalden al verschillende keren aan dat Head of Football Dimitri De Condé misschien wel de ...

292
292
Genk met frustraties na RSCA: Fink legt vinger op de wonde

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. Ze speelden ruim een uur met een man meer, ...

222
222
Vandenbempt begrijpt niéts van Club: "Volstrekt overbodig"

Bij Club Brugge likken ze hun wonden na een povere 1 op 6 tegen AA Gent en La Louvière. ...

336
336
Amorim breekt stilte: pijnlijke bekentenis doet schrikken

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

173
173
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

502
502
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

497
497
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

367
367
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

1655
1655
Tzolis op bank gezet: Hayen onthult de echte reden

Na amper zes competitieduels is de tweede nederlaag van Club Brugge in de eigen Jupiler Pro League ...

382
382
Samoise moet zélf ingrijpen na VAR-fase: "Bizarre situatie"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

157
157
El Ouahdi verkoopt messcherpe sneer aan Anderlecht

KRC Genk is er zondagavond niet in geslaagd om het tweede luik van het seizoen met een overwinning ...

405
405
Jackers stort in: Club riskeert groot drama

Het bestuur pusht, Jackers kraakt: twee momenten en het huis staat in brand. Achter de storm zit een ...

690
690
Engeland in shock na waanzinnig optreden Doku

Na een aarzelende start van de competitie heeft Manchester City zondagavond nog eens indruk gemaakt ...

534
534
Anderlecht genaaid door arbitrage? Ex-ref antwoordt Hasi

RSC Anderlecht speelde zondagavond een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op een ...

1219
1219
Afgang met zware gevolgen: eerste slachtoffer bij Club

Club Brugge heeft allerminst een geslaagde aanloop naar het Champions League-duel tegen AS ...

917
917
Vrancken trekt belangrijke les uit afstraffing

Na zeven wedstrijden is STVV zijn ongeslagen status kwijt. De Kanaries gingen zondagavond pijnlijk ...

127
127
Vazquez doet Anderlecht straffe belofte na bevrijdende goal

Anderlecht speelde zondag zijn eerste wedstrijd na de interlandbreak en na het turbulente einde van ...

500
500

Meer sportnieuws