Denayer hakt transferknoop definitief door

369
Denayer hakt transferknoop definitief door

Bondscoach Roberto Martinez is volop bezig met het vormen van zijn definitieve selectie voor EK van komende zomer. Eén van de spelers die al quasi zeker zijn van hun plekje, is Jason Denayer. De centrale verdediger is de laatste jaren dan ook uitgegroeid tot een vaste steunpilaar bij de Franse topclub Olympique Lyon.


Tijdens het vorige EK was Denayer nog één van de zondebokken na de pijnlijke uitschakeling tegen Wales. Maar sindsdien heeft de 26-jarige grote stappen gezet. Zijn transfer naar Lyon werd namelijk een groot succes. Denayer kreeg er al snel het vertrouwen en groeide er uit tot één van de sterkhouders. Vorig seizoen haalde hij met zijn ploeg zelfs de halve finales van de Champions League. Er heerste dan ook de nodige interesse in zijn diensten, maar tot een vertrek lijkt het niet te gaan komen.

Zo gaf de Rode Duivel zelf toe dat hij van plan in zijn overeenkomst bij Les Gones te verlengen. "We onderhandelen momenteel om tot een akkoord te komen. En de gesprekken verlopen erg goed. Ik heb altijd gezegd dat ik me super goed voel bij deze club. Ik zou hier met plezier blijven. De club heeft me geholpen om stabiliteit te vinden en had altijd vertrouwen in mij. Het is normaal dat ik daar iets voor terug doe", werd hij geciteerd op zijn persbabbel van zaterdag.

LEES OOK: Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Denayer is een zekerheid in de EK-selectie ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

48
48
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

50
50
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

67
67
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

143
143
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

132
132
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

287
287
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

268
268
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

121
121
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

125
125
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

181
181
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

254
254
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

313
313
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

214
214
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

100
100
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

991
991

Meer sportnieuws