'Verschaeren op verlanglijstje Europese topclub'

386 stemmen
'Verschaeren op verlanglijstje Europese topclub'

RSC Anderlecht staat de laatste weken sterk te spelen en ook de terugkeer van Yari Verschaeren zit daar voor iets tussen. De 19-jarige spelmaker is weer helemaal terug na maanden van blessureleed en stond in de twee voorbije duels telkens in de basis. Hij bedankte voor het vertrouwen met twee goals en een assist.


Uiteraard moet Verschaeren in de komende weken nog bevestigen en begon het ook tijd te worden dat hij zijn statistieken opkrikt, maar zijn talent staat buiten kijf. En daar zijn een aantal buitenlandse ploegen ook van op de hoogte. Volgens Pianeta Milan heeft onder meer AC Milan de jonge Rode Duivel op zijn verlanglijstje staan. De Rossoneri hebben zich herpakt na enkele moeizame jaren en zijn goed op weg om weer de Europese grootmacht van weleer te worden.

Dat doet Milan onder meer door jong en veelbelovend talent weg te pikken uit de kleinere competities van Europa. De club lijkt alvast goed vertrouwd met de Belgische markt. Zo nam het vorig seizoen nog Alexis Saelemaekers over van Anderlecht. Ook Albert Sambi Lokonga en Club Brugge-duo Odilon Kossounou-Noa Lang werden onlangs nog aan de nummer 2 uit de Serie A gelinkt. Verschaeren zou dus eveneens uitmaken van het, weliswaar ruime, verlanglijstje.

Oud-spits Dieter Van Tornhout liet bij Pianeta Milan alvast weten dat de 19-jarige een goede aanwinst zou zijn voor de Milanezen. "Als de Rossoneri een kans krijgen om een ​​speler met zo'n kwaliteiten te kopen, moeten ze dat doen. Ze kunnen vervolgens evalueren of hij meteen een kans krijgt of eerst nog wordt uitgeleend. Misschien wel an Anderlecht. Yari is nog jong, een een investering als hem zou interessant zijn voor Milan."

LEES OOK: Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Is Verschaeren nu al klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

1
1
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

16
16
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

10
10
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

85
85
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

49
49
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

111
111
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

18
18
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

185
185
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

140
140
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

708
708
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

914
914
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

324
324
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

176
176
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

251
251
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

188
188
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

150
150
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

173
173
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

73
73
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

118
118
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

168
168

Meer sportnieuws