'Verschaeren op verlanglijstje Europese topclub'

386
'Verschaeren op verlanglijstje Europese topclub'

RSC Anderlecht staat de laatste weken sterk te spelen en ook de terugkeer van Yari Verschaeren zit daar voor iets tussen. De 19-jarige spelmaker is weer helemaal terug na maanden van blessureleed en stond in de twee voorbije duels telkens in de basis. Hij bedankte voor het vertrouwen met twee goals en een assist.


Uiteraard moet Verschaeren in de komende weken nog bevestigen en begon het ook tijd te worden dat hij zijn statistieken opkrikt, maar zijn talent staat buiten kijf. En daar zijn een aantal buitenlandse ploegen ook van op de hoogte. Volgens Pianeta Milan heeft onder meer AC Milan de jonge Rode Duivel op zijn verlanglijstje staan. De Rossoneri hebben zich herpakt na enkele moeizame jaren en zijn goed op weg om weer de Europese grootmacht van weleer te worden.

Dat doet Milan onder meer door jong en veelbelovend talent weg te pikken uit de kleinere competities van Europa. De club lijkt alvast goed vertrouwd met de Belgische markt. Zo nam het vorig seizoen nog Alexis Saelemaekers over van Anderlecht. Ook Albert Sambi Lokonga en Club Brugge-duo Odilon Kossounou-Noa Lang werden onlangs nog aan de nummer 2 uit de Serie A gelinkt. Verschaeren zou dus eveneens uitmaken van het, weliswaar ruime, verlanglijstje.

Oud-spits Dieter Van Tornhout liet bij Pianeta Milan alvast weten dat de 19-jarige een goede aanwinst zou zijn voor de Milanezen. "Als de Rossoneri een kans krijgen om een ​​speler met zo'n kwaliteiten te kopen, moeten ze dat doen. Ze kunnen vervolgens evalueren of hij meteen een kans krijgt of eerst nog wordt uitgeleend. Misschien wel an Anderlecht. Yari is nog jong, een een investering als hem zou interessant zijn voor Milan."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

Is Verschaeren nu al klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

8
8
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

41
41
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

41
41
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

43
43
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

33
33
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

14
14
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

17
17
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

25
25
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

102
102
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

30
30
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

215
215
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

100
100
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

202
202
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

70
70
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

230
230
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

57
57
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

50
50
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

267
267
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

57
57
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

150
150
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

90
90

Meer sportnieuws