'Verschaeren op verlanglijstje Europese topclub'

door
'Verschaeren op verlanglijstje Europese topclub'

RSC Anderlecht staat de laatste weken sterk te spelen en ook de terugkeer van Yari Verschaeren zit daar voor iets tussen. De 19-jarige spelmaker is weer helemaal terug na maanden van blessureleed en stond in de twee voorbije duels telkens in de basis. Hij bedankte voor het vertrouwen met twee goals en een assist.


Uiteraard moet Verschaeren in de komende weken nog bevestigen en begon het ook tijd te worden dat hij zijn statistieken opkrikt, maar zijn talent staat buiten kijf. En daar zijn een aantal buitenlandse ploegen ook van op de hoogte. Volgens Pianeta Milan heeft onder meer AC Milan de jonge Rode Duivel op zijn verlanglijstje staan. De Rossoneri hebben zich herpakt na enkele moeizame jaren en zijn goed op weg om weer de Europese grootmacht van weleer te worden.

Dat doet Milan onder meer door jong en veelbelovend talent weg te pikken uit de kleinere competities van Europa. De club lijkt alvast goed vertrouwd met de Belgische markt. Zo nam het vorig seizoen nog Alexis Saelemaekers over van Anderlecht. Ook Albert Sambi Lokonga en Club Brugge-duo Odilon Kossounou-Noa Lang werden onlangs nog aan de nummer 2 uit de Serie A gelinkt. Verschaeren zou dus eveneens uitmaken van het, weliswaar ruime, verlanglijstje.

Oud-spits Dieter Van Tornhout liet bij Pianeta Milan alvast weten dat de 19-jarige een goede aanwinst zou zijn voor de Milanezen. "Als de Rossoneri een kans krijgen om een ​​speler met zo'n kwaliteiten te kopen, moeten ze dat doen. Ze kunnen vervolgens evalueren of hij meteen een kans krijgt of eerst nog wordt uitgeleend. Misschien wel an Anderlecht. Yari is nog jong, een een investering als hem zou interessant zijn voor Milan."

LEES OOK: Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

Is Verschaeren nu al klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

43
43
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

379
379
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

40
40
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

46
46
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

260
260
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

313
313
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

353
353
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

52
52
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

162
162
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

141
141
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

53
53
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

121
121
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

309
309
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

233
233
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

301
301
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

711
711
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws