'Lommel SK wil bij KV Mechelen shoppen'

door
'Lommel SK wil bij KV Mechelen shoppen'

Voor KV Mechelen dreigt het seizoen er binnen twee wedstrijden alweer op te zitten. De Maneblussers verloren afgelopen weekend immers van STVV en dreigen daardoor naast Play-Off II te grijpen. Maar ondertussen werkt Malinwa achter de schermen al naar de toekomst toe.

Zo maakte club woensdagvoormiddag bekend dat de opties in de contracten van drie jonge talenten werden gelicht. Dylan Dassy, Niklo Dailly en Maxime Wenssens liggen hierdoor nog tot medio 2022 onder contract bij KVM. Dassy is een 18-jarige linksback die al sinds 2009 bij Mechelen speelt. Hij mocht ook al gereld met de A-kern meetrainen.

UPDATE 12u12
Drie jonge spelers blijven dus langer bij KV Mechelen, maar tegelijk duwt de club ook drie andere jongeren naar de uitgang. Het Laatste Nieuws weet dat de contracten van Sofiane Bouzian (20), Lars Coveliers (20) en Arno Van Keilegom (21) niet verlengd zullen worden. Zij moeten dus op zoek naar een nieuwe club. Coveliers en Van Keilegom kwamen nooit in actie voor het A-elftal, al doet die laatste het dit seizoen wel behoorlijk op huurbasis bij Helmond Sport. Doelman Bouzian kwam één keer in actie, een invalbeurt op Anderlecht vorig seizoen.

UPDATE 08/04

Bij Lommel SK zoeken ze een nieuwe doelman. Volgens de krant Het Belang van Limburg heeft de Limburgse club uit Eerste Klasse B zijn oog laten vallen op Sofiane Bouzian, die KV Mechelen binnenkort gratis mag verlaten. Voorlopig deed de club nog geen officieel voorstel.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Zal hij naar Lommel verkassen?

Meest recent

'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

1
1
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

26
26
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

163
163
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

43
43
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

234
234
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

161
161
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

35
35
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

14
14
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

75
75
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

64
64
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

107
107
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

739
739
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

150
150
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

246
246
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

540
540
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

184
184
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

171
171
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

55
55
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

97
97
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

304
304
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

387
387
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

275
275
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

386
386
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

66
66

Meer sportnieuws