'Lommel SK wil bij KV Mechelen shoppen'

door
'Lommel SK wil bij KV Mechelen shoppen'

Voor KV Mechelen dreigt het seizoen er binnen twee wedstrijden alweer op te zitten. De Maneblussers verloren afgelopen weekend immers van STVV en dreigen daardoor naast Play-Off II te grijpen. Maar ondertussen werkt Malinwa achter de schermen al naar de toekomst toe.

Zo maakte club woensdagvoormiddag bekend dat de opties in de contracten van drie jonge talenten werden gelicht. Dylan Dassy, Niklo Dailly en Maxime Wenssens liggen hierdoor nog tot medio 2022 onder contract bij KVM. Dassy is een 18-jarige linksback die al sinds 2009 bij Mechelen speelt. Hij mocht ook al gereld met de A-kern meetrainen.

UPDATE 12u12
Drie jonge spelers blijven dus langer bij KV Mechelen, maar tegelijk duwt de club ook drie andere jongeren naar de uitgang. Het Laatste Nieuws weet dat de contracten van Sofiane Bouzian (20), Lars Coveliers (20) en Arno Van Keilegom (21) niet verlengd zullen worden. Zij moeten dus op zoek naar een nieuwe club. Coveliers en Van Keilegom kwamen nooit in actie voor het A-elftal, al doet die laatste het dit seizoen wel behoorlijk op huurbasis bij Helmond Sport. Doelman Bouzian kwam één keer in actie, een invalbeurt op Anderlecht vorig seizoen.

UPDATE 08/04

Bij Lommel SK zoeken ze een nieuwe doelman. Volgens de krant Het Belang van Limburg heeft de Limburgse club uit Eerste Klasse B zijn oog laten vallen op Sofiane Bouzian, die KV Mechelen binnenkort gratis mag verlaten. Voorlopig deed de club nog geen officieel voorstel.

LEES OOK: Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

Zal hij naar Lommel verkassen?

Meest recent

Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

14
14
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

65
65
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

127
127
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

108
108
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

29
29
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

24
24
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

164
164
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

60
60
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

251
251
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

140
140
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

37
37
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

139
139
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

218
218
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

66
66
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

204
204
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

68
68
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

90
90
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

252
252
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

84
84
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

793
793
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

445
445
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

56
56
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

443
443
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

159
159
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

413
413

Meer sportnieuws