'Club geeft transferdossier oude bekende niet op'

door
'Club geeft transferdossier oude bekende niet op'

Hoewel Club Brugge recht op de landstitel afstevent, belooft het een drukke zomermercato te worden in het Basecamp te Westkapelle. Een aantal spelers genieten immers de nodige interesse, daarnaast moet een beslissing genomen over de huurlingen die terugkeren. Maar ook aan inkomende zijde mag één en ander verwacht worden bij Blauw-Zwart.


Een tijdje geleden geraakte al bekend dat Club wellicht een nieuwe reserve-doelman moet aantrekken en in de defensie mag er ook versterking bij indien Stefano Denswil na zijn uitleenbeurt weer vertrekt. Daarnaast mikt Blauw-Zwart ook op een aanvallende kwaliteitsimpuls. De huurbeurten van Tahith Chong en Nabil Dirar worden allicht niet verlengd, Emmanuel Dennis (momenteel verhuurd) heeft geen toekomst meer op Jan Breydel en ook David Okereke wordt steeds vaker gelinkt aan een vertrek. De voorlinie van coach Philippe Clement kan dus nog wat vers bloed gebruiken. En daarvoor zouden de Bruggelingen onder meer aan een oude bekende denken.

Zo stelt FootMercato dat Club nog steeds belangstelling toont in Randal Kolo Muani van FC Nantes. De 22-jarige aanvaller was afgelopen winter al in beeld, maar bleef toen bij zijn Franse werkgever. Komende zomer komt het mogelijk wel tot een vertrek. De concurrentie voor Kolo Muani is wel behoorlijk groot. Naast Eintracht Frankfurt en RB Leipzig zouden nu ook Watford FC en SC Freiburg zich gemeld hebben. Bovendien komt hij het best tot zijn recht in een centrale rol, terwijl de Bruggelingen toch eerder speuren naar echte flankaanvallers.

LEES OOK: Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

Club moet dit jaar niet zo lang wachten met het aantrekken van versterking ...

Meest recent

De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

22
22
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

91
91
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

226
226
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

620
620
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

235
235
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

126
126
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

98
98
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

107
107
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

108
108
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

186
186
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

236
236
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

194
194
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

218
218
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

190
190
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

181
181
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

511
511
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

598
598
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

111
111
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

314
314
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

105
105
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

194
194
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

481
481
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

287
287
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

240
240
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

323
323

Meer sportnieuws