'Club in actie: twee topaanwinsten op komst'

door
'Club in actie: twee topaanwinsten op komst'

Club Brugge heeft zijn seizoen zaterdagavond hervat na een overwinning, maar op het veld van KV Kortrijk was geen sprake van overschot. Blauw-Zwart had het dan ook lastig met de omstandigheden en het zogenaamde 'vechtvoetbal' van KVK. Bovendien werden de flitsen van Noa Lang gemist.


Om de geschorste/geblesseerde Nederlander te vervangen, deed Philippe Clement beroep op zijn landgenoot Tahith Chong. Maar de huurling van Manchester United kon andermaal niet overtuigen. De kans is dan ook klein dat er volgend seizoen een vervolg wordt gebreid aan deze samenwerking. Ook een verlenging van de huurbeurt van Nabil Dirar lijkt op dit moment onwaarschijnlijk. David Okereke voldoet dan weer niet als flankspeler, terwijl de verhuurde Emmanuel Dennis allicht definitief verpatst wordt. Volgens Het Laatste Nieuws zal Club in de zomerse transferperiode dan ook op zoek gaan naar versterking voor de aanvallende flanken.

En daarbij zullen de Bruggelingen vermoedelijk hoog mikken. Zo wil men aanwinsten aantrekken die hetzelfde niveau kunnen halen als Noa Lang en Charles De Ketelaere, spelers met het potentieel om een basisplaats te veroveren dus. HLN stelt dat er minstens twee van dat soort types nodig zullen zijn. Concrete namen worden voorlopig niet genoemd, maar achter de schermen zal de scoutingscel ongetwijfeld al aan de slag zijn. Eerder geraakte al bekend dat Club wellicht ook een nieuwe reserve-doelman moet aantrekken en achterin mag er eveneens iets bij indien Stefano Denswil na zijn huurbeurt weer vertrekt. In tegenstelling tot vorig jaar, belooft het dus een drukke transferzomer te worden aan inkomende zijde.

LEES OOK: Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Club moet ook op het middenveld extra concurrentie halen ...

Meest recent

Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

42
42
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

15
15
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

63
63
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

70
70
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

105
105
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

157
157
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

96
96
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

263
263
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

63
63
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

280
280
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

255
255
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

128
128
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

132
132
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

75
75
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

146
146
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

282
282
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

382
382
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

56
56
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

116
116
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

369
369
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

265
265
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

126
126
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

720
720
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

158
158
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

266
266

Meer sportnieuws