Borussia Dortmund reageert op Haaland-bommetje

door
Borussia Dortmund reageert op Haaland-bommetje

Er lijkt één en ander te bewegen in het transferdossier rond superspits Erling Braut Haaland. Zijn zaakwaarnemer Mino Raiola en vader Alf Inge Haaland werden eerst in Barcelona gepot en zouden vervolgens zijn doorgereisd naar Madrid. Zijn club Borussia Dortmund maakt zich voorlopig echter geen zorgen.


Raiola en Haaland sr. zouden eerst een onderhoud hebben gehad met Barça-preses Joan Laporta, vervolgens stond een gesprek met de clubleiding van Real op het programma. In Dortmund ziet men echter geen reden voor paniek."Er is in mijn ogen niets mis mee dat deze heren van de zon genieten aan de Middellandse Zee", reageerde sportief directeur Michael Zorc nonchalant tegen Sport1. "We hebben gisteren van gedachten gewisseld. Ons standpunt is zeer duidelijk. Ik ben in dit geval zeer, zeer ontspannen, omdat we weten wat we willen."

Volgens de doorgaans goed geïnformeerde journalist Fabrizio Romano het Dortmund-bestuur de laatste dagen gesproken met Raiola over de toekomst van het Noorse fenomeen. De zaakwaarnemer liet eerder deze week weten dat Haaland de tussenstap in Dortmund best over had kunnen slaan en lijkt daarmee te hinten op een zomerse transfer. Vanaf de zomer van 2022 zou een clausule in zijn contact in werking gaan waardoor hij voor '75 miljoen euro' kan worden opgepikt, maar de geïnteresseerde clubs gaan allicht niet zo lang wachten. Dortmund verlangt deze zomer zo'n 150 miljoen euro.

LEES OOK: Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Haaland speelt volgend seizoen niet meer bij Dortmund ...

Meest recent

‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

28
28
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

61
61
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

153
153
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

256
256
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

12
12
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

132
132
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

35
35
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

273
273
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

309
309
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

47
47
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

311
311
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

367
367
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

616
616
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

621
621
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

953
953
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

170
170
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

48
48
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1062
1062
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

292
292
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

346
346
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

172
172
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

202
202
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

637
637
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

608
608
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

340
340

Meer sportnieuws