'Haaland-watch: vlucht van Barcelona naar ... Madrid'

491 stemmen
'Haaland-watch: vlucht van Barcelona naar ... Madrid'

De strijd om Erling Haaland lijkt helemaal aan het losbarsten te zijn. De voorbije maanden werd de Noorse doelpuntenmachine van Borussia Dortmund al aan een pak grootmachten gelinkt, met als voornaamste kandidaten Real Madrid, Chelsea, PSG, Manchester City en FC Barcelona. Die laatsten lijken nu echt stevig te gaan doordrukken voor een transfer, want volgens SPORT zijn vader Alf-Inge Haaland en makelaar Mino Raiola donderdag samen in Barcelona neergestreken.


Om een aprilvis gaat het niet, want het blad heeft ook beelden waarop de twee samen de luchthaven verlaten. Volgens journalist Fabrizio Romano hadden ze onlangs ook al een meeting met Borussia Dortmund om over de toekomst van Haaland te praten. Barça lijkt dus momenteel het meest door te drukken, want Joan Laporta zou zijn zinnen op Haaland gezet hebben. De kersverse voorzitter heeft bovendien een goede band met Raiola en hoopt dat die zal helpen om de transfer over de streep te trekken. Dat Raiola en vader Haaland in Barça neerstrijken is dus alvast een goed signaal voor de Catalanen, al zullen de twee de komende weken ongetwijfeld ook nog bij de andere kandidaten gaan luisteren.

UPDATE 17u07
Lang hoeven de overige gegadigden blijkbaar niet te wachten op een gesprek, want volgens Romano nam het duo zopas een rechtstreekse vlucht van Barcelona naar ... Madrid. Daar staat er nu een gesprek met Florentino Perez en het bestuur van Real Madrid op het programma. Voorts wist Romano tevens nog te melden dat het gesprek met Barcelona positief verliep en dat de Blaugrana wel degelijk in de race zitten, al is er uiteraard nog niets beslist.
Integendeel: de komende weken zouden Raiola en vader Haaland ook met de andere gegadigden willen overleggen, waartoe Bayern München voor alle duidelijkheid niet behoort. Het ziet er dus naar uit dat de strijd vooral tussen de Engelse en Spaanse topclubs beslecht zal worden, waarbij die laatste gezien de laatste ontwikkelingen mogelijk een streepje voor hebben. Eén ding is alvast zeker: Haaland-watch zal nog een tijdje de krantenkoppen domineren.

LEES OOK: ‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

In welke competitie past Haaland volgens u het best?

Meest recent

Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

10
10
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

114
114
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

55
55
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

35
35
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

117
117
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

125
125
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

48
48
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

61
61
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

296
296
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

162
162
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

51
51
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

221
221
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

145
145
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

146
146
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

437
437
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

338
338
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

135
135
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

142
142
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

102
102
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

174
174
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

202
202

Meer sportnieuws