Emmers ontploft in Nederland en spreekt zich uit over toekomst

door
Emmers ontploft in Nederland en spreekt zich uit over toekomst

Vorig seizoen haalde Waasland-Beveren Xian Emmers binnen, maar het gewezen toptalent kon zich op de Freethiel nooit doorzetten. Hij verdween in de zomer dan ook door een achterpoortje en werd dit seizoen door Internazionale gestald bij de Nederlandse tweedeklasser Almere City. Daar werd de 21-jarige offensieve middenvelder geremd door blessures, maar desondanks is hij wel bezig met eindelijk door te breken.


Emmers kwam dit seizoen tot dusver nog maar zestien keer in actie, maar was daarbij wel goed voor zes goals en vier assists. Gemiddeld is hij om de 77 minuten betrokken bij een doelpunt. Mede dankzij zijn inbreng ligt Almere nog op koers voor promotie naar de Eredivisie, met momenteel een vierde plaats. Het staat op acht speeldagen van het einde amper twee punten verwijderd van een rechtstreekse promotieplaats.

Het contract van Emmers bij Inter loopt nog door tot 2022, waardoor het de vraag is waar zijn toekomst volgend seizoen ligt. Hij zegt niet bij voorbaat neen tegen een contractverlenging. "Natuurlijk zou ik ervoor gaan als ze aangeven dat ze echt in mij geloven, maar ik wil niet nog een aantal keer verhuurd worden", verklaart Emmers aan Voetbalzone. Promotie van Almere zou een invloed kunnen hebben. "Dat kan voor mij een heel mooie optie zijn. Ik voel me hier heel goed op mijn plek, maar het hangt wel af van de laatste wedstrijden. Als we promoveren, zie ik het zeker zitten om hier voor langere tijd te blijven."

LEES OOK: Lokeren mee in woelige storm: spijt van Nainggolan?

Moet een club uit 1A hem een nieuwe kans geven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

23
23
‘Naar Belgische top? Will Still op zucht van ontslag’

Will Still was in het verleden actief in België bij Standard, STVV, Lierse en Beerschot. Nu ...

26
26
Vanderbiest vloekt op KV Mechelen na Anderlecht

KV Mechelen ging met 3-1 onderuit in het Lotto Park tegen RSC Anderlecht. Malinwa kon Paars-Wit een ...

53
53
Antwerp blaast te hoog van de toren: “Héél straf”

Royal Antwerp FC won een aantal jaren geleden nog de dubbel, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

84
84
Hasi jubelt: nieuw Anderlecht-goudhaantje breekt los

RSC Anderlecht deed een goede zaak in de Jupiler Pro League. Tegen rechtstreekse concurrent KV ...

186
186
‘Griezmann midden in pedofiliezaak terechtgekomen’

Antoine Griezmann werd verhoord voor een pedofiliezaak tegen zijn voormalige mentor Eric Olhats. De ...

18
18
Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Een nieuwe wending in het glamoureuze leven van Lamine Yamal (18). De supertalentvolle flankspeler ...

61
61
Onyedika roept duidelijke boodschap naar Hayen en Club

Club Brugge won zuinig van Dender en wacht nu op FC Barcelona in de Champions League. Nicky Hayen ...

178
178
Hasi looft pion: "Hij is een topspeler"

RSC Anderlecht won verdiend met 3-1 van KV Mechelen. Paars-Wit had nog meer kunnen en moeten scoren. ...

236
236
'Kompany schoffeert: Bayern-ster pakt zijn koffers'

Onder Vincent Kompany ligt er in München een strak plan: Bayern gaat knopen doorhakken. Leon ...

156
156
Juventus baalt nu al: financiële deals Openda op straat

Loïs Openda trok afgelopen zomer naar Juventus. Een vreemde transfer, want de Belg kende ...

81
81
Drie zomeraanwinsten in januari weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak. Olivier Renard en Tim Borguet gaan zelf al oplossingen ...

269
269
Janssen in de zomer naar andere Belgische topclub?

Vincent Janssen scoorde eindelijk nog eens tegen KAS Eupen. Dat zal veel deugd hebben gedaan bij de ...

232
232
‘Onyedika sleurt Club Brugge in pure transfernachtmerrie’

Club Brugge zit muurvast in het Onyedika-dossier: hij wil hogerop, maar Frankfurt twijfelt. De ...

291
291
Tresoldi verklaart waarom FC Barcelona speciaal duel is

Swingen doet Club Brugge zeker niet, maar winnen wel. Tegen FCV Dender werd het 2-1. Nicolo Tresoldi ...

103
103
Hasi verklapt: "Dat moest mét Dolberg gebeuren"

Besnik Hasi was een opgeluchte trainer na het duel tegen KV Mechelen. RSC Anderlecht won verdiend ...

318
318
Fink ziet weelde bij KRC Genk: "Positief voor mij"

KRC Genk speelt zondag tegen KVC Westerlo. Na twee draws op rij willen de Limburgers weer aanknopen ...

117
117
Hayen: "Hij kan zeker geen 90 minuten spelen tegen Barça"

Club Brugge won met 2-1 van FCV Dender. Nicky Hayen was niet helemaal tevreden over de prestatie van ...

173
173
Stunt Anderlecht in januari met terugkeer ex-jeugdproduct?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak op de transfermarkt. Na een mislukte zomermercato moeten ...

457
457
Coosemans deelt duidelijke mening over kritiek op Hasi

Anderlecht stond zaterdagavond onder zeer zware druk. Het moest absoluut een resultaat pakken tegen ...

218
218
Bertaccini gaat door stof na boze reactie bij wissel

Anderlecht heeft zaterdag drie belangrijke punten gepakt. De zege tegen KV Mechelen zorgde er niet ...

369
369
Liverpool wint eindelijk weer, vlotte zege voor Real

Na vier nederlagen op rij in de Premier League heeft Liverpool eindelijk nog eens kunnen winnen. Het ...

53
53
Anderlecht recht weer de rug en wipt naar derde plaats

Er stond zaterdag heel wat druk op de ketel bij Anderlecht na een magere één op zes in ...

199
199
Romano komt met belangrijke update over toekomst Openda

Loïs Openda versierde begin september een toch wel verrassende transfer. Terwijl de spits niet ...

94
94
Hayen eerlijk: "Het zou beter moeten, maar..."

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen. Het pakte de drie punten tegen rode lantaarn ...

289
289

Meer sportnieuws