'Club grijpt in: aanvaller op weg naar uitgang'

door
'Club grijpt in: aanvaller op weg naar uitgang'

Coach Philippe Clement en het bestuur van Club Brugge zullen van de huidige interland-break ongetwijfeld gebruik hebben gemaakt om de komende transferperiode voor te bereiden. Om volgend seizoen mee te strijden op drie fronten, zal er immers versterking nodig zijn. En ook aan uitgaande zijde wordt de nodige beweging verwacht.


Een aantal sterkhouders van Blauw-Zwart is immers grof wild, met name Noa Lang en Odilon Kossounou werden al nadrukkelijk aan een transfer gelinkt. Maar ook David Okereke zou wel eens kunnen vertrekken. De Brugse recordaanwinst kan maar niet overtuigen onder Clement. Ook zijn omscholing naar flankaanvaller is tot dusver geen doorslaggevend succes. Binnen de hiërarchie is de 23-jarige inmiddels voorbij gestoken door verschillende andere spelers.

Om te voorkomen dat zijn marktwaarde verder keldert, zal Club dus moeten ingrijpen. Volgens ScoreNigeria is de kans reëel dat de landskampioen komende zomer op zoek gaat naar een oplossing in de vorm van een huurbeurt of zelfs permanent vertrek. In dat laatste zal geval zal Blauw-Zwart wel vrede moeten nemen met een flink verlies. Een uitleenbeurt lijkt dus de beste oplossing, Okereke heeft in ieder geval nog een contract tot medio 2023.

Dat de aanvaller zijn huidige situatie zelf ook beu is, liet hij afgelopen weekend nog doorschemeren via zijn Instagram-stories. "Sometimes you just need one person who believes in you, one person to change your life and offer you opportunities", klonk de tekst daarin. Een boodschap aan het adres van Clement?

LEES OOK: Club bereidt flink transferoffensief voor

LEES OOK: Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Okereke heeft te weinig kansen gekregen onder Clement ...

Meest recent

'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

52
52
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

27
27
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

113
113
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

99
99
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

11
11
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

70
70
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

151
151
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

193
193
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

134
134
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

214
214
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

289
289
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

450
450
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

271
271
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

97
97
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

56
56
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

73
73
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

78
78
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

84
84
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

45
45
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

84
84
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

209
209
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

138
138
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

192
192
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

182
182
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

680
680

Meer sportnieuws