Bayern München won zaterdag met 0-1 van Eintracht Frankfurt en mede daardoor veroverde Bayern München de landstitel. Arjen Robben, aanvaller van de Duitse kampioen, vindt het geweldig dat zijn ploeg erin geslaagd is om de landstitel binnen te slepen.
"Het is een super mooie dag vandaag (zaterdag, red.)", zo liet Robben vol trots weten op het digitale thuis van Bayern München. "Wanneer je natuurlijk op de eerste plek staat, wil je ook een goede wedstrijd spelen. De wedstrijd van vandaag (zaterdag, red.) was niet onze beste wedstrijd, maar het is belangrijker dat we ons richten op de wedstrijd van woensdag. Die is belangrijk"
"Het kampioenschap hebben we inmiddels binnengehaald en nu willen we nog meer", zo ging de Nederlands international verder. "Dat we al zo vroeg kampioen zijn geworden, hebben we aan ons eigen werk te danken. Daar mogen we echt trots op zijn. We staan op twintig punten afstand van de concurrentie, maar nu willen we nog meer."
LEES OOK:
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate