
Tien jaar geleden verliet Stijn Stijnen Club Brugge via de achterdeur. De doelman moest vertrekken na een internetschandaal. Stijnen was daar altijd zeer duidelijk over en bepaalde personen zouden een kwalijke rol hebben gespeeld in dat verhaal.
Stijnen zou via de schuilnaam ‘Frigo’ op fora hebben uitgehaald naar personen als Colin Coosemans, Geert De Vlieger en anderen. Stijnen liet altijd verstaan dat er meer aan de hand was en hij bracht er bijna een boek over uit. Dat liet hij weten aan TVL Sportcafé.
"Er is een boek geschreven en ik had een clausule dat ik het nog kon intrekken. Een uur voor die deadline heb ik toch beslist om het niet te laten verschijnen. Mijn toenmalige advocaat had mij dat aangeraden, omdat er toch rake dingen in stonden. Het kan zijn dat het er ooit nog komt, maar het is geen prioriteit voor mij."
POLL: Moet hij dat boek toch uitbrengen?