FC Barcelona heeft vrijdag goed nieuws te horen gekregen. Adriano Correia Claro, kortweg Adriano, en Pedro RodrÃguez Ledesma, kortweg Pedro, verschenen namelijk weer op het trainingsveld van de Spaanse club.
De eerstgenoemde speler stond sinds 17 maart aan de kant. Toentertijd liep de verdediger een blessure op aan zijn hamstring, waardoor hij enige tijd buitenspel stond. Het herstel verloopt echter goed, waardoor Adriano vrijdag weer verscheen op de training.
Ook Pedro was aanwezig. De aanvaller is onlangs vader geworden en was daarom enige tijd niet op het trainingsveld te vinden. Momenteel bereidt Pedro zich samen met de rest van het team van de Spaanse koploper voor op de wedstrijd tegen Mallorca. Dat duel zal zaterdag gespeeld worden. Ook Oier Olazábal en Gerard Deulofeu mochten meetrainen met de hoofdmacht van Barcelona.
LEES OOK:
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’