Carlos Bacca en Vadis Odjidja zullen niet vervolgd worden op basis van televisiebeelden voor hun overtredingen in de 0-2-nederlaag van
Club Brugge tegen Standard. Dat besliste Het Bondsparket van de Koninklijke Belgische Voetbalbond (KBVB) donderdag.
Club Brugge verloor afgelopen maandag met 0-2 op eigen veld tegen Standard. Die nederlaag riep bij enkele Club-spelers wat frustratie naar boven. Zowel Bacca als Odjidja maakten een vuile overtreding, maar beide voetballers komen daar dus mee weg.
Omdat scheidsrechter van dienst, Serge Gumienny, beide overtredingen niet zag en dus niet bestrafte, kon het bondsparket dat alsnog doen op basis van televisiebeelden. Het Bondsparket oordeelde evenwel dat dat niet noodzakelijk was en dus zullen beide spelers niet vervolgd worden.
LEES OOK:
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’