Vrijdagavond spelen
Club Brugge en Sporting Lokeren tegen elkaar op speeldag twee van Play-Off II. In
Het Laatste Nieuws blikt Aimé Anthuenis vooruit. "Club Brugge loopt op de tippen van zijn tenen na de onverwachte nederlaag tegen Standard. Het is echt een clubs met veel ups en downs", klinkt het.
Anthuenis vindt dat Club moét winnen. "Verliezen is dodelijk voor Club, dan hypoteceren ze hun Europees ticket. Ze staan dus behoorlijk onder druk. Je kan er niet omheen dat Club Brugge spelers in vorm nodig heeft. Als Carlos Bacca, Ryan Donk en Vadis Odjidja onder hun mogelijkheden spelen, is Club Brugge niet meer dan een gewone ploeg."
Anthuenis heeft wel respect voor Lokeren. "Lokeren staat garant voor degelijk voetbal en verliest niet veel, maar het scorend vermogen van de eerste maanden is wat verdwenen. Ze hebben ook het voordeel dat er minder druk is."
LEES OOK:
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’