Club Brugge werkt komend weekend haar twee inhaalduels tegen Charleroi en AA Gent af, maar voor het overige ruimt de Jupiler Pro League plaats voor de halve finales in de Croky Cup. Tijd dus voor een aantal eersteklassers om een aantal onderlinge oefenduels af te werken.
Zo nam Beerschot het donderdag in eigen huis op tegen Zulte Waregem, twee ploegen die nog vol in de race zitten voor PO II of misschien zelfs I. In vrij stormachtige omstandigheden, waarbij vooral de wind zich flink liet gelden, was het een experimenteel Essevee dat aan het langst eind wist te trekken.
Vooral met dank aan Youssuf Sylla, die voor een hattrick zorgde. De 18-jarige spits klopt zo stilaan op de deur, nadat hij vorig weekend tegen Club Brugge reeds een halfuur mocht invallen. Nikos Kainourgios nam het overige doelpunt van de bezoekers voor zijn rekening, Blessing Eleke scoorde namens de thuisploeg.
Essevee wint zijn oefenwedstrijd tegen Beerschot met 1-4.
— SV Zulte Waregem (@ESSEVEELIVE) March 11, 2021
⚽️⚽️⚽️ Youssuf Sylla
⚽️ Nikos Kainourgios
Lees het verslag hier: https://t.co/kOmVRmQLGW pic.twitter.com/ECDn1RFV0L
LEES OOK: Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser
Arne Decraene