'Anderlecht voorkomt financiële blunder met aanvaller'

718 stemmen
'Anderlecht voorkomt financiële blunder met aanvaller'

RSC Anderlecht liet afgelopen weekend andermaal dure punten liggen in de strijd om Play-Off I. Paars-Wit had tegen KV Mechelen weliswaar de overmacht in het veldspel, maar offensief werd gewoonweg veel te weinig gecreëerd. Nochtans hadden de Brusselaars tijdens de wintermercato een extra kwaliteitsimpuls doorgevoerd in de aanvalslinie.


Maar Abdoulay Diaby ondervindt nog steeds de naweeën van zijn gebrek aan speelminuten in de eerste seizoenshelft en ook Jacob Bruun Larsen kon, mede door dezelfde reden, tot dusver amper overtuigen. De Deen werd met hoge verwachtingen binnengehaald en kreeg ook al de nodige kansen van coach Vincent Kompany. Die kon hij voorlopig niet grijpen, inmiddels is hij ook uit de basiself verdwenen. Het lijkt er dan ook op dat zijn huurbeurt zal uitdraaien op een tegenvaller. Al heeft RSCA volgens La Dernière Heure wel een financiële blunder vermeden.

De Waalse krant weet namelijk dat Anderlecht de flankaanvaller onder erg gunstige voorwaarden kon huren van TSG Hoffenheim. Zo moeten de Brusselaars naar verluidt slechts een gedeelte van zijn salaris betalen. Bovendien komen er geen extra financiële premies bovenop. Binnen de club hoopt men wel dat Bruun Larsen in het slot van de competitie nog een déclic zal maken, al lijkt het daar steeds minder op. Een verlengd verblijf lijkt sowieso niet aan de orde. In de huurovereenkomst werd alvast geen aankoopoptie opgenomen.

LEES OOK: Krediet Bruun Larsen bereikt dieptepunt

LEES OOK: Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Denkt u dat Bruun Larsen alsnog zal renderen?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

5
5
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

25
25
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

73
73
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

15
15
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

28
28
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

42
42
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

83
83
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

67
67
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

155
155
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

198
198
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

440
440
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

196
196
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

303
303
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

30
30
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

42
42
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

168
168
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

201
201
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

493
493
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

188
188
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

45
45
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

44
44
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

31
31
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

129
129

Meer sportnieuws