'Van den Brom helemaal gek van sterkhouder Genk'

door
'Van den Brom helemaal gek van sterkhouder Genk'

KRC Genk zat in een serieuze dip, maar heeft zich in de voorbije wedstrijden op gepaste wijze herpakt. In de competitie werd gewonnen van Charleroi en Cercle Brugge, in de beker was KV Mechelen dan weer een maatje te klein. Dat belooft dus voor de het slot van het seizoen.


Racing wil zich in de Jupiler Pro League zo snel mogelijk verzekeren van Play-Off I, waarin het vervolgens de strijd wil aangaan om de tweede plaats. Maar het eerstvolgende doel is de halve finale van de Croky Cup tegen Anderlecht. En het wordt uitkijken naar hoe coach John van den Brom zijn basisploeg dan zal invullen. In de kwartfinale gaf hij voorin bijvoorbeeld nog een basisplaats aan Luca Oyen. Maar de verwachting is dat Theo Bongonda aanstaande zondag aan de aftrap verschijnt. Bij Het Laatste Nieuws weet men dan ook dat Van den Brom helemaal gek is van de flankaanvaller.

Dat de coach de 25-jarige flankaanvaller twee wedstrijden op rij op de bank liet starten, heeft volgens de krant te maken met het feit dat hij te weinig in functie van zijn ploegmaats speelde. Ook zondag tegen Cercle Brugge, toen Bongonda weer aan de aftrap verscheen, leek hij nog te vaak voor eigen rekening te spelen. Desondanks blijft Van den Brom vol in hem geloven. Al maakte de Nederlander met de basisplaatsen van Oyen wel duidelijk dat ook Bongonda zich aan de richtlijnen moet blijven houden.

LEES OOK: 'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

Bij een goed bod in de zomermercato moet Genk Bongonda laten gaan ...

Meest recent

Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

9
9
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

5
5
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

53
53
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

19
19
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

46
46
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

134
134
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

77
77
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

250
250
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

116
116
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

262
262
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

99
99
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

193
193
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

111
111
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

487
487
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

161
161
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

243
243
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

176
176
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

363
363
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

335
335
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

416
416
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

986
986
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

304
304
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

418
418
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

539
539
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

575
575

Meer sportnieuws