'Van den Brom helemaal gek van sterkhouder Genk'

door
'Van den Brom helemaal gek van sterkhouder Genk'

KRC Genk zat in een serieuze dip, maar heeft zich in de voorbije wedstrijden op gepaste wijze herpakt. In de competitie werd gewonnen van Charleroi en Cercle Brugge, in de beker was KV Mechelen dan weer een maatje te klein. Dat belooft dus voor de het slot van het seizoen.


Racing wil zich in de Jupiler Pro League zo snel mogelijk verzekeren van Play-Off I, waarin het vervolgens de strijd wil aangaan om de tweede plaats. Maar het eerstvolgende doel is de halve finale van de Croky Cup tegen Anderlecht. En het wordt uitkijken naar hoe coach John van den Brom zijn basisploeg dan zal invullen. In de kwartfinale gaf hij voorin bijvoorbeeld nog een basisplaats aan Luca Oyen. Maar de verwachting is dat Theo Bongonda aanstaande zondag aan de aftrap verschijnt. Bij Het Laatste Nieuws weet men dan ook dat Van den Brom helemaal gek is van de flankaanvaller.

Dat de coach de 25-jarige flankaanvaller twee wedstrijden op rij op de bank liet starten, heeft volgens de krant te maken met het feit dat hij te weinig in functie van zijn ploegmaats speelde. Ook zondag tegen Cercle Brugge, toen Bongonda weer aan de aftrap verscheen, leek hij nog te vaak voor eigen rekening te spelen. Desondanks blijft Van den Brom vol in hem geloven. Al maakte de Nederlander met de basisplaatsen van Oyen wel duidelijk dat ook Bongonda zich aan de richtlijnen moet blijven houden.

LEES OOK: Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Bij een goed bod in de zomermercato moet Genk Bongonda laten gaan ...

Meest recent

Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

20
20
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

36
36
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

14
14
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

54
54
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

185
185
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

83
83
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

171
171
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

47
47
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

174
174
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

81
81
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

27
27
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

129
129
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

80
80
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

331
331
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

224
224
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

313
313
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

297
297
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

429
429
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

207
207
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

64
64
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

360
360
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

68
68
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

264
264
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

187
187

Meer sportnieuws