'Klopp wil stevig uitpakken in zomerse transferperiode'

281 stemmen
'Klopp wil stevig uitpakken in zomerse transferperiode'

De voorbije jaren werd Kalidou Koulibaly steevast gelinkt aan een transfer naar een Europese grootmacht, maar de Senegalese verdediger speelt nog altijd bij Napoli. De Italiaanse club legde de lat telkens zeer hoog voor een transfer en geen enkele club bleek bereid om aan hun vraagprijs te voldoen. Maar na dit seizoen zou de ex-speler van Genk toch eindelijk zijn droomtransfer kunnen krijgen.


Volgens Il Matino zijn ze bij Napoli immers in de zomer bereid om mee te werken aan een overgang, want de club moet dringend bezuinigen in de loonmassa. Met een jaarloon van 7 miljoen euro weegt de 29-jarige Koulibaly daar stevig op en dus zouden ze bij Napoli weleens een flink stuk van de prijs kunnen doen. Daar waar ze de voorbije jaren nog steevast rond de 100 miljoen euro eisten, zouden ze nu genoegen kunnen nemen met 'slechts' 45 miljoen.

UPDATE 06/03
De oud-speler van KRC Genk zou dus een mooie zomertransfer kunnen maken, zeker gezien de verlaagde vraagprijs heerst er heel wat interesse. Volgens BILD is echter vooral Liverpool FC concreet. De Engelse kampioen heeft het bijzonder lastig om in eigen land te bevestigen dit seizoen en toont zich achterin behoorlijk kwetsbaar gezien de blessures van Virgil van Dijk en Joe Gomez. Die twee komen er in de komende jaargang weliswaar terug bij, maar coach Jürgen Klopp zou geen risico wil nemen en verlangt er een extra topverdediger bij. Ook op het middenveld wil de Duitser er naar verluidt graag nog versterking bij.

LEES OOK: ‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Wie is volgens u de beste verdediger?

Meest recent

Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

34
34
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

15
15
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

30
30
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

66
66
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

71
71
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

84
84
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

281
281
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

314
314
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

102
102
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

146
146
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

92
92
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

473
473
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

204
204
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

53
53
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

163
163
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

72
72
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

83
83
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

201
201
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

93
93
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

212
212
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

411
411
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

355
355
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

287
287
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

119
119

Meer sportnieuws