'Klopp wil stevig uitpakken in zomerse transferperiode'

281 stemmen
'Klopp wil stevig uitpakken in zomerse transferperiode'

De voorbije jaren werd Kalidou Koulibaly steevast gelinkt aan een transfer naar een Europese grootmacht, maar de Senegalese verdediger speelt nog altijd bij Napoli. De Italiaanse club legde de lat telkens zeer hoog voor een transfer en geen enkele club bleek bereid om aan hun vraagprijs te voldoen. Maar na dit seizoen zou de ex-speler van Genk toch eindelijk zijn droomtransfer kunnen krijgen.


Volgens Il Matino zijn ze bij Napoli immers in de zomer bereid om mee te werken aan een overgang, want de club moet dringend bezuinigen in de loonmassa. Met een jaarloon van 7 miljoen euro weegt de 29-jarige Koulibaly daar stevig op en dus zouden ze bij Napoli weleens een flink stuk van de prijs kunnen doen. Daar waar ze de voorbije jaren nog steevast rond de 100 miljoen euro eisten, zouden ze nu genoegen kunnen nemen met 'slechts' 45 miljoen.

UPDATE 06/03
De oud-speler van KRC Genk zou dus een mooie zomertransfer kunnen maken, zeker gezien de verlaagde vraagprijs heerst er heel wat interesse. Volgens BILD is echter vooral Liverpool FC concreet. De Engelse kampioen heeft het bijzonder lastig om in eigen land te bevestigen dit seizoen en toont zich achterin behoorlijk kwetsbaar gezien de blessures van Virgil van Dijk en Joe Gomez. Die twee komen er in de komende jaargang weliswaar terug bij, maar coach Jürgen Klopp zou geen risico wil nemen en verlangt er een extra topverdediger bij. Ook op het middenveld wil de Duitser er naar verluidt graag nog versterking bij.

LEES OOK: 'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Wie is volgens u de beste verdediger?

Meest recent

Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

68
68
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

33
33
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

33
33
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

173
173
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

98
98
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

39
39
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

409
409
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

165
165
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

135
135
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

403
403
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

199
199
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

259
259
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

405
405
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

718
718
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

315
315
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3624
3624
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

67
67
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

86
86
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

152
152
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

62
62
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

220
220
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

75
75
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

28
28
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

245
245
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

217
217

Meer sportnieuws