'Lucratief transferplan Anderlecht valt in het water'

215 stemmen
'Lucratief transferplan Anderlecht valt in het water'

Adrien Trebel geniet bij RSC Anderlecht een royaal salaris, dat jaarlijks zo'n drie miljoen euro zou bedragen. Daarom is de kans reëel dat de Fransman Sporting weldra zal verlaten. En zeker al omdat Trebel tegenwoordig slechts een invaller is bij de club.

Anderzijds is het ook twijfelachtig wat er met de gehuurde Majeed Ashimeru zal gebeuren. De Ghanees wordt door RB Salzburg verhuurd aan Anderlecht, waarin een aankoopoptie werd opgenomen van 2,5 miljoen euro. Maar Ashimeru kwam slechts amper in actie door de naweeën van zijn eerder opgelopen corona-besmetting. Daarnaast wordt ook Albert Sambi Lokonga getipt om in de komende zomer een knaltransfer te maken.

Er staan dus veel vraagtekens achter deze drie centrale middenvelders van Anderlecht, waardoor de club haar vizier richt op enkele interessante targets. Rayane Aabid bijvoorbeeld. Turkse en Franse media linken de 29-jarige middenvelder aan Sporting, en op basis van zijn pure kwaliteiten zou Aabid alvast niet misstaan in het Lotto Park. De Marokkaanse Fransman is bovendien ook goedkoop op te pikken wegens een aflopend contract.

Op financieel vlak lijkt Rayane Aabid dus een buitenkans te zijn voor Anderlecht, maar ook Saint-Etienne mengt zich in de debatten. Volgens Explica zien Les Verts in hem een financieel koopje, want net zoals Sporting verkeert de Franse club daar in grote moeilijkheden. Daarom mikt Saint-Etienne nadrukkelijk op transfervrije spelers om de ploeg van Claude Puel te versterken. Het lucratief transferplan van Anderlecht kan daarom mogelijk in het water vallen.

LEES OOK: Trebel out? Anderlecht vindt unieke vervanger

LEES OOK: Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Moet Anderlecht Aabid halen?

Meest recent

Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

9
9
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

10
10
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

76
76
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

210
210
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

247
247
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

179
179
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

325
325
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

530
530
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

401
401
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

36
36
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

244
244
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

695
695
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

67
67
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

288
288
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

365
365
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

254
254
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

223
223
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

252
252
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

651
651
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

121
121
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

295
295
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

342
342
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

376
376
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

621
621
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

449
449

Meer sportnieuws