'Lucratief transferplan Anderlecht valt in het water'

215 stemmen
'Lucratief transferplan Anderlecht valt in het water'

Adrien Trebel geniet bij RSC Anderlecht een royaal salaris, dat jaarlijks zo'n drie miljoen euro zou bedragen. Daarom is de kans reëel dat de Fransman Sporting weldra zal verlaten. En zeker al omdat Trebel tegenwoordig slechts een invaller is bij de club.

Anderzijds is het ook twijfelachtig wat er met de gehuurde Majeed Ashimeru zal gebeuren. De Ghanees wordt door RB Salzburg verhuurd aan Anderlecht, waarin een aankoopoptie werd opgenomen van 2,5 miljoen euro. Maar Ashimeru kwam slechts amper in actie door de naweeën van zijn eerder opgelopen corona-besmetting. Daarnaast wordt ook Albert Sambi Lokonga getipt om in de komende zomer een knaltransfer te maken.

Er staan dus veel vraagtekens achter deze drie centrale middenvelders van Anderlecht, waardoor de club haar vizier richt op enkele interessante targets. Rayane Aabid bijvoorbeeld. Turkse en Franse media linken de 29-jarige middenvelder aan Sporting, en op basis van zijn pure kwaliteiten zou Aabid alvast niet misstaan in het Lotto Park. De Marokkaanse Fransman is bovendien ook goedkoop op te pikken wegens een aflopend contract.

Op financieel vlak lijkt Rayane Aabid dus een buitenkans te zijn voor Anderlecht, maar ook Saint-Etienne mengt zich in de debatten. Volgens Explica zien Les Verts in hem een financieel koopje, want net zoals Sporting verkeert de Franse club daar in grote moeilijkheden. Daarom mikt Saint-Etienne nadrukkelijk op transfervrije spelers om de ploeg van Claude Puel te versterken. Het lucratief transferplan van Anderlecht kan daarom mogelijk in het water vallen.

LEES OOK: Trebel out? Anderlecht vindt unieke vervanger

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

Moet Anderlecht Aabid halen?

Meest recent

Castagne bewierrookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

12
12
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

33
33
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

27
27
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

94
94
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

307
307
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

458
458
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

433
433
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

70
70
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

388
388
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

512
512
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

243
243
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

60
60
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

224
224
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

451
451
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

263
263
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

712
712
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

215
215
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

244
244
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

562
562
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

390
390
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

735
735
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

621
621
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

223
223
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

729
729
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179

Meer sportnieuws