'Koulibaly kan in de zomer eindelijk droomtransfer krijgen'

door
'Koulibaly kan in de zomer eindelijk droomtransfer krijgen'

De voorbije jaren werd Kalidou Koulibaly steevast gelinkt aan een transfer naar een Europese grootmacht, maar de Senegalese verdediger speelt nog altijd bij Napoli. De Italiaanse club legde de lat telkens zeer hoog voor een transfer en geen enkele club bleek bereid om aan hun vraagprijs te voldoen. Maar na dit seizoen zou de ex-speler van Genk toch eindelijk zijn droomtransfer kunnen krijgen.


Volgens Il Mattino zijn ze bij Napoli immers in de zomer bereid om mee te werken aan een overgang, want de club moet dringend bezuinigen in de loonmassa. Met een jaarloon van 7 miljoen euro weegt de 29-jarige Koulibaly daar stevig op en dus zouden ze bij Napoli weleens een flink stuk van de prijs kunnen doen. Daar waar ze de voorbije jaren nog steevast rond de 100 miljoen euro eisten, zouden ze nu genoegen kunnen nemen met 'slechts' 45 miljoen.

Na zeven jaar zou Koulibaly dus Napels kunnen verlaten en er liggen alvast enkele grootmachten op de loer. Bayern München, Liverpool en Manchester United worden genoemd. Al kunnen er bij die eerste twee clubs wel vragen gesteld worden, want Bayern legde voor volgend seizoen al Dayot Upamecano vast en Liverpool haalde in januari met Ben Davies en Ozan Kabak nog twee centrale verdedigers binnen. United is wel nog op zoek naar een verdediger.

LEES OOK: Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Zou Koulibaly een aanwinst zijn voor Man Utd?

Meest recent

Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

3
3
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

11
11
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

29
29
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

27
27
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

18
18
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

57
57
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

132
132
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

36
36
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

140
140
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

80
80
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

61
61
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

344
344
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

59
59
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

112
112
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

50
50
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

137
137
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

139
139
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

86
86
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

217
217
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

231
231
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

669
669
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

121
121
‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

187
187

Meer sportnieuws